Elektroniski skaitīties vēl iespējams līdz 12.martam

Ņemot vērā iedzīvotāju interesi par iespējām aizpildīt tautas skaitīšanas anketu elektroniski, ko apliecina arī telefona zvani uz Centrālās statistikas pārvaldes (CSP) bezmaksas tālruni 80000777, CSP informē, ka tautas skaitīšanas anketu aizpildīšanas termiņš, izmantojot interneta iespējas, ir pagarināts līdz 12. martam.

Centrālās statistikas pārvaldes preses sekretārs  Aldis Brokāns atgādina, ka tautas skaitīšanas anketu joprojām var aizpildīt elektroniski, autorizējoties ar kādu no internetbanku identifikatoriem (Citadele banka, DnB NORD Banka, Latvijas Krājbanka, SEB banka, Swedbank) vai arī elektronisko parakstu.

 

"Autorizējoties ar komercbankas identifikatoriem, identifikācijas process notiek attiecīgās bankas sistēmās, un tautas skaitīšanas sistēma nesaņem nekādus bankas sistēmas identifikācijas datus. Vienīgā informācija, kas tiek nodota no bankas sistēmas tautas skaitīšanas sistēmai, ir vārds, uzvārds un personas kods," norāda A.Brokāns.

 

Plašāku informāciju par 2011. gada tautas skaitīšanu var atrast saitos www.csb.gov.lv un www.tautasskaitisana.lv vai zvanot pa bezmaksas tālruni 80000777.

 

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas