Ēnu dienā būs iespējams ēnot VUGD amatpersonas

Šā gada 14.februārī norisināsies ikgadējā Ēnu diena, kuras ietvaros vairāk nekā 300 skolēniem būs iespējams apmeklēt Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) struktūrvienības visā Latvijā un, sekojot VUGD amatpersonu ikdienas darbiem, gūt neatsveramu pieredzi, informē VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas speciāliste Agrita Vītola.

"Ēnu dienas ietvaros skolēniem būs iespēja iejusties ugunsdzēsēja glābēja, posteņa komandiera, ugunsdrošības inspektora vai citu dienesta amatpersonu amatos. Ēnu diena ir lieliska iespēja, lai saņemtu atbildes uz visiem interesējošiem jautājumiem par VUGD, kā arī par iespējām nākotnē kļūt par kādu no šo profesiju pārstāvjiem. Pagājušajā gadā ēnotāji viesojās 47 VUGD struktūrvienībās visā Latvijā un kopumā vairāk nekā 120 skolēni ēnoja dienesta amatpersonas," stāsta A.Vītola.

Pieteikties ēnot VUGD amatpersonas iespējams šeit: http://enudiena.lv/vakances?search=&field=&profession=&organization=645®ion=&p=1&sort=default

Ēnu diena ir pasaulē atpazīstama un atzīta Junior Achievement karjeras izglītības programma 1.-12. klašu skolēniem, kuras laikā skolēni apmeklē kādu darba vietu un 4 – 6 stundu garumā vēro interesējošās profesijas pārstāvja darba ikdienu. Latvijā Ēnu diena ir biznesa izglītības biedrības Junior Achievement – Young Enterprise Latvija (JA-YE Latvija) reģistrēta preču zīme. Ēnu dienas mērķis ir iepazīstināt skolēnus ar dažādu profesiju un nozaru prasībām, lai palīdzētu jauniešiem izvēlēties profesiju un atbilstoši sagatavotos darba tirgum.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas