Ēnu dienā iepazīst novada pašvaldības darbu 1

Gulbenes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Jana Igaviņa informē, ka jau ceturto gadu Gulbenes novada domes darbinieki piedalās Ēnu dienā, aicinot skolēnus iepazīt pašvaldības darbu.

Par Gulbenes novada domes darbu interesi esot izrādījuši skolēni no Gulbenes novada valsts ģimnāzijas, Rīgas celtniecības koledžas, Gulbenes vidusskolas, Lubānas vidusskolas, Bejas pamatskolas un Gulbenes 2.vidusskolas.

Speciāliste stāsta, ka šodien pašvaldībā „ēnas” ir Gulbenes novada domes priekšsēdētājam Nikolajam Stepanovam, arhitektūras tehniķei Sandrai Krēsliņai, juristiem Mārtiņam Bogdanam un Sandim Sīmanim, psiholoģei Inesei Stradiņai, izglītības darba speciālistei Anitai Birzniecei, kultūras jautājumu konsultantei Edītei Siļķēnai un arī viņai pašai, kā pašvaldības izdevuma „Gulbenes Novada Ziņu” redaktorei.Pievieno komentāru

Komentāri 1

Krisdole

Kāpēc Caunītis neņēma sev ēnu, lai pamācītu kā seksu meklēt internetā un perversus tekstiņus sievietēm rakstīt? Caunīti, atbildi! Varbūt kādam arī ir tādas pašas novirzes kā tev-iet uz apjomu, uzstādot Gulbenes seksgiganta rekordus.:))))))))))

pirms 7 gadiem, 2014.02.13 19:27

Vietējās ziņas