EP vēlēšanas: Gulbenē vēlētājiem simpatizē visi (VIDEO) 2

Un konkurence uz Eiroparlamentu solās būt sīva. “Tautas Panorāma” un Aija Kinca devās uz Gulbeni, lai jautātu iedzīvotājiem, par kuriem kandidātiem iedzīvotāji pašlaik būtu gatavi balsot.

Daži gulbenieši LTV “Tautas panorāmai” stāstīja, ka gatavi balsot par Sandru Kalnieti vai Valdi Dombrovski un Robertu Zīli, jo “viņus var saprast”, citi solīja balsot par “KPV LV”, tāpat kā Saeimas vēlēšanas, “Artusa Kaimiņa dēļ”, jo viņš māk visu labi izstāstīt”.  

Gulbenē sastapti bijušie rīdzinieki savukārt uzsvēra, ka nevēlas Eiroparlamentā redzēt Rīgas ilggadējos vadītājus Nilu Ušakovu (“Saskaņa”) un Andri Ameriku (“Gods kalpot Rīgai”), un drīzāk sliecas atbalstīt “Jauno Vienotību”.    

Bet LTV Gulbenē sastapa arī Ušakova atbalstītājus, kuri sprieda - “mums visiem viņš patīk, tiešām, mums tā izdarītu, kaut vienu reizi pavizinātu gulbeniešus pa velti”.

“Tas ir labs darbs ar lielu algu, man parastam pensionāram šeit no tā nav nekāda labuma,” savukārt skepsi pauda cits Gulbenes iedzīvotājs.

Piebilstams, ka no trešdienas, 6. marta, partijas un partiju apvienības var iesniegt deputātu kandidātu sarakstus 25. maijā gaidāmajām EP vēlēšanām. Kandidātu saraksti Centrālajā vēlēšanu komisijā jāiesniedz līdz 21. martam.

No Latvijas tiks ievēlēti astoņi EP deputāti. EP vēlēšanas Latvijā notiks 25.maijā.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

25.maijā

Dāmas un kungi, kā balsosit 25.maijā, tā arī būs!

pirms gada, 2019.03.10 14:31

Parsteigums?

Tas ir "apbriinojami" kaa propaganda no Riigas izveidojusi tiiklojumu arii reggionaa. "Tikai par Usakovu".
Kaa dezinformaacija noved latviesus pie absurdiem leemumiem.

pirms gada, 2019.03.11 16:40

Vietējās ziņas