Erudīcijas konkursa "Ko tu zini par Latviju?" 1.kārtā piedalās arī gulbenieši

Šodien, 17. februārī, norisināsies erudīcijas konkursa „Ko tu zini par Latviju?” pirmā kārta, kurā komandas izpildīs anketas ar 40 dažādiem jautājumiem par Latviju, tādējādi parādot savas zināšanas. Komandām savas zināšanas būs jāpierāda par tādām tēmām kā daba, vēsture, politika, sports, kultūra un ekonomika. Testa izpildei tiks dots ierobežots laiks. Nākamajā kārtā nokļūs 25 erudītākās komandas, piecas labākās no Latgales, Vidzemes, Kurzemes, Zemgales un Rīgas.

Konkursam reģistrējušās 220 komandas, kas ir krietni vairāk nekā pērn, tostarp arī viena komanda no Gulenes novada valsts ģimnāzijas. Vairākas skolas tiek pārstāvētas ar maksimālo - 8 skolu skaitu, piemēram, Ādažu vidusskola un Valkas ģimnāzija. Daudzas skolas tiek pārstāvētas ar vairāk kā vienu komandu. Līdz pirmajai kārtai 17.februārī komandām ir laiks sagatavoties un iespēja izcelties ar blogiem portālā delfi.lv.

 

Otrajā kārtā 25 Latvijas komandas sagaida radošs uzdevums, kurā tiks vērtētas ne tikai zināšanas, bet arī oriģinalitāte, pusfinālā nokļūstot 10 komandām.


Fināls, kas sadalīts divās daļās, pusfinālā un finālā, norisināsies Rīgā, kur 10 komandām būs jāpierāda savs erudīcija un radošums.

Piecas labākās komandas cīnīsies par trīs dienu aktīvas atpūtas iespēju kopā ar konkursa „Ko tu zini par Lietuvu?" un „Ko tu zini par Igauniju?" uzvarētājiem. Protams, rezultātus vērtēs Creativus izvēlēta neatkarīga žūrija.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas