Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Erudīcijas konkursa "Profs 2013" pusfinālistos - arī Jaungulbenes profesionālā vidusskola

Lai sagatavotu jauniešus kā nākotnes darba ņēmējus sekmīgam startam darba tirgū, Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība (LBAS) jau septīto gadu organizē konkursu PROFS 2013. Šogad gatavību pārbaudīt savu erudīciju darba tiesībās un darba drošībā apliecināja 1290 jaunieši no 35 Latvijas profesionālajām izglītības iestādēm. Veiksmīgākie no viņiem jau gatavojas startam reģionālajos pusfinālos, kas norisināsies laikā no 29.oktobra līdz 13.novembrim. Par to informē Latvijas Brīvo Arodbiedrību Savienības komunikācijas konsultante Karīna Javtušenko.

Pirmais konkursa PROFS 2013 reģionālais pusfināls norisināsies šā gada 29.oktobrī VIDZEMĒ – Priekuļu un Jāņmuižas Valsts tehnikumā (Egļu gatvē 9, Priekuļos). Tajā spēkiem mērosies 7 komandas: Valmieras profesionālā vidusskola, Barkavas profesionālā vidusskola, Jaungulbenes profesionālā vidusskola, Smiltenes tehnikums, Alsviķu arodskola, Priekuļu un Jāņmuižas Valsts tehnikums un Ogres Valsts tehnikums.

ZEMGALES pusfināls norisināsies 1.novembrī LBAS namā Rīgā, LATGALES pusfināls - 8.novembrī Daugavpils profesionālajā vidusskolā , KURZEMES pusfināls - 12.novembrī Liepājas Valsts tehnikumā. Savukārt RĪGAS pusfināls notiks 23.novembrī Rīgas Tehniskajā koledžā. 

"Katru komandu pusfinālā pārstāvēs 10 konkrētās skolas audzēkņi, kuri konkursa pirmajā kārtā ieguvuši augstāko punktu skaitu starp saviem skolas biedriem. Pēc žūrijas lēmuma no Liepājas Valsts tehnikuma un Rīgas Celtniecības koledžas komandas reģionālajiem pusfināliem izvirzītas 2 komandas. Tādējādi šīs skolas pusfinālā startēs ar 20 audzēkņiem, kuri uzrādījuši izcilus rezultātus konkursa pirmās kārtas uzdevumā," stāsta konsultante.

Konkursa PROFS 2013 finālā, kas norisināsies šā gada 5.decembrī biznesa augstskolā „Turība”, tiksies 5 komandas – pa vienai komandai no katra reģiona, lai cīnītos par erudītākās komandas godu un vērtīgām un lietderīgām balvām.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas