Erudīcijas konkurss "eXperiments": Gulbenes 2. vidusskolas komanda "Voltiņš" iegūst 4. vietu

Pēc trīs mēnešu intensīva darba ar krāšņu un aizraujošu fināla spēli LNT tiešraidē noslēdzies "Latvenergo" koncerna erudīcijas konkurss "eXperiments". Par 2011. gada "eXperiments" uzvarētājiem kļuva komanda „Potenciāls" no Rīgas 94. vidusskolas.

Arī Vidzemes reģiona fināla spēles pārstāvji - Gulbenes 2. Vidusskolas komanda „Voltiņš" - braši cīnījās, ierindojoties 4. vietā.

 

Komandas sastāvā skolotāja - konsultante Tatjana Pētersone, skolēni - Nika Kaktiņa, Edgars Baldonis, Ervīns Ivanovs, Artis Kadils, Zintis Milaknis, Kirils Stepanovs.

 

AS "Latvenergo" Ārējās komunikācijas daļas vadītājs Andris Siksnis stāsta, ka fināla spēlē LNT tiešraidē komandām bija jāpierāda savas teorētiskās fizikas zināšanas un loģika, atbildot uz testa jautājumiem un risinot āķīgus uzdevumus, jāsaskata fizikas termins aktieru attēlotā mēmā šova etīdē un jāpiedalās zibensturnīrā - dažu sekunžu laikā jāpiedāvā energoefektivitātes idejas virtuvei. Konkursa vadītāja Laura Reinika iedrošinātas un viesu - burvju mākslinieku „Pecolli" , „Ielu vingrotāju", Evijas Slokas un grupas „PeR" - uzmundrinātas, visas komandas pierādīja, ka fizika un enerģētika ir viņu stiprās puses. Kā pateicību par piedalīšanos un augstiem rezultātiem Latvijas mērogā ikviena komanda saņēma vērtīgas balvas no atbalstītājiem, tajā skaitā arī eksperimentu un demonstrējumu komplektu savas skolas fizikas kabinetam no ilggadējā "eXperiments" atbalstītāja - apgāda „Lielvārds".

 

Plašāka informācija un fotogrāfijas pielikumā. Savukārt vairāk attēli pieejami http://flic.kr/s/aHsjuwwhy4

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas