Aicina pieteikties apmācībām „Viens plus viens ir pieci [1+1=5]?” krievvalodīgo jauniešu iekļaušanai 1

„Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra" aicina pieteikties apmācībām „Viens plus viens ir pieci [1+1=5]?" krievvalodīgo jauniešu iekļaušanai Eiropas Savienības programmā „Jaunatne darbībā". Apmācības notiks 2013. gada 21.- 24. martā Babītes novadā, viesu namā „IDE".

Apmācības dalībnieku profils: -jaunieši, kas ikdienā lieto krievu valodu kā sarunvalodu (neatkarīgi no tautības);

-jauniešu līderi, pedagogi, studentu pašpārvaldes vadītāji/dalībnieki, jaunatnes darbinieki pašvaldībā, kādas organizācijas biedri;

-citi interesenti, kas ikdienā strādā ar krievvalodīgiem jauniešiem un kas vēlas īstenot interesantus projektus ar krievvalodīgo jauniešu iesaisti, t.sk. starptautiskus.

 

Apmācības mērķis ir veicināt krievvalodīgo jauniešu aktīvāku līdzdalību un iesaisti ES programmas „Jaunatne darbībā" projektos.

 

Apmācības tiks veltītas, lai:

-radītu izpratni par dažādu tautību jauniešu sadarbību un krievvalodīgo jauniešu integrācijas pievienoto vērtību darba ar jaunatni attīstībā Latvijā;

-attīstītu zināšanas un prasmes darbam ES programmas „Jaunatne darbībā" ietvarā - ar uzsvaru uz krievvalodīgo jauniešu auditoriju.

 

Apmācības laikā dalībniekiem būs iespēja:

 

-runāt par sadarbības un savstarpējās integrācijas jautājumiem Latvijā;

 

-saņemt detalizētu informāciju par programmu "Jaunatne darbībā" un tās pīlāriem, sniegtajām iespējām/projektu veidiem;

 

-izzināt par neformālās izglītības nozīmi mācīšanās procesā un "Jaunatnes darbība" projektos un izprast starpkultūras aspektus projektos;

 

-saņemt konsultatīvu atgriezenisko saiti par savu projektu ideju piemērotību programmai „Jaunatne darbībā".

 

Apmācībām var pieteikties individuāli vai grupās līdz 3 cilvēki (krievvalodīgie jaunieši no 13-18 gadu vecumam var pieteikties tikai kopā ar pieaugušo).

 

Uzturēšanās, ēdināšanas un apmācību izdevumi tiks segti no programmas „Jaunatne darbībā" finansējuma. Dalībniekiem jāsedz savi ceļa izdevumi uz apmācību norises vietu un atpakaļ.

 

Lai pieteiktos dalībai apmācībai, līdz 2013. gada 10. martam jāaizpilda pieteikuma anketa saitē: http://ej.uz/bysa

Pievieno komentāru

Komentāri 1

jukums

Ja man kāda glīta gadās es To labprāt iekļauju savā programmā.

pirms 8 gadiem, 2013.02.27 20:44

ES un Latvija