Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

ES: Brauktvainebraukt.lv testē izvēli doties uz ārzemēm

Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) izveidotajā interneta vietnē www.brauktvainebraukt.lv ikviens var noskaidrot, vai ir gatavs ārzemju pieredzei.

Brauktvainebraukt.lv ir divas daļas - anketa un ceļojuma pārskats. Anketa paredzēta, lai notestētu savu gatavību doties uz ārzemēm, bet ceļojuma pārskats sniedz iespēju izvērtēt ārzemēs gūto pieredzi. Lai varētu izmantot vietnes piedāvātās iespējas, lapā nepieciešams reģistrēties. Interneta vietnes lietotājs savas atbildes uz anketas jautājumiem var saglabāt, pārskatīt vai labot jebkurā mirklī, kā arī pēc ārzemēs gūtās pieredzes izvērtēt vēlreiz.  

„Mūsdienās daudz jauniešu izsaka gatavību doties studēt vai strādāt uz ārzemēm, tomēr liela daļa nav aizdomājusies par to, kāpēc vēlas doties uz citu valsti, un nav izvērtējusi, ko īsti nozīmē šāda pieredze. Pārsteidzīgi sperts solis var sagādāt nepatīkamus brīžus gan sev, gan tuviniekiem. Savukārt pārdomām veltītais laiks var palīdzēt laicīgi novērst grūtības vai arī veiksmīgāk ar tām tikt galā," iesaka VIAA Euroguidance programmas vadītāja Brigita Miķelsone.

 

Eiropas Komisijas Karjeras konsultēšanas un informācijas tīkla Euroguidance uzdevumus Latvijā veic VIAA Informācijas un karjeras atbalsta departaments.

Pievieno komentāru

ES un Latvija