ES: Ko darīt ar dabas piesārņotājiem?

Sniegam nokūstot, redzam cik kulturāla ir mūsu sabiedrība. Ar to es domāju, ka nevienam nav noslēpums un vairums no mums ir manījuši dažāda veida atkritumus, kas dažādu iemeslu dēļ nav sasnieguši atkritumu tvertni. Mikrorajonos bieži vien ir jālaipo starp mājdzīvnieku izkārnījumiem.

Ja Tu neesi vienaldzīgs, taču jūties bezspēcīgs un nezini, ko iesākt ar tiem, kas apzināti un ļaunprātīgi piesārņo dabu, ziņo pašvaldības policijai vai Valsts vides dienestam, zvanot pa bezmaksas tālruni 80000828 vai rakstot uz e-pastu vvd@vvd.gov.lv.  

Nesen medijos parādījās informācija, ka publiskos suņu izkārnījumu nesavācējus. Pēc līdzīgi principa, ja redzi un pieķer pie rokas dabas piemēslotāju, nebaidies aizrādīt un savās iespēju robežās nofotografē vai nofilmē, un ziņo pašvaldības policijai. Šeit ir meklējama sīkāka informācija ar informatīvajiem tālruņiem Valsts vides dienestam: http://www.talkas.lv/?page=624

 

Līdz 15. aprīlim Tu vēl vari pagūt piedalīties akcijā „Nāc talkā Latvijai!" un atzīmēt kartē piemēslotās vietas, lai palīdzētu apzināt Lielās Talkas vietas.

 

Apvienojot spēkus, mēs varam panākt rezultātu! Nebaidīsimies aizrādīt un ziņot par cūkmeniem, lai pēc dažiem gadiem mums vairs nebūtu jāvāc atkritumi no ceļmalām un mežiem, bet mēs varētu stādīt jaunus kokus un labiekārtot savu vidi!

Pievieno komentāru

Eiropas Savienībā