Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ģimeņu sporta svētkos veiksmīgākie - Jesiļeviču ģimene no Litenes

Pagājušajā sestdienā pie Gulbenes sporta centra jau otro gadu pēc kārtas novada Ģimeņu dienas ietvaros norisinājās Ģimeņu sporta svētki. To uzdevums bija noskaidrot sportiskākās ģimenes Gulbenes novadā, kā arī sekmēt aktīvu un veselīgu dzīvesveidu. Vairāk foto šeit.

Pagājušajā gadā par pirmajiem Ģimeņu sporta svētku uzvarētājiem kļuva Kuprovsku ģimene no Daukstu pagasta, bet šogad viņi izcīnīja trešo vietu, savukārt, par 2013.gada sportiskāko ģimeni kļuva Jesiļeviču ģimene no Litenes, bet otro vietu izcīnīja Skangaļu ģimene no Līgo pagasta.


Sestdien uz sportiskajām aktivitātēm bija ieradušās septiņpadsmit ģimenes gandrīz no visiem novada pagastiem un pilsētas: Kurepinu, Kuprovsku, Sudaru, Bošu, Grīnbergu, Jencīšu, Ļisicinu, Kalniņu, Katanu, Saveļjevu, Skangaļu, Jesiļeviču, Kalvju, Bedeiču, Laizānu, Mazmaču un Reču ģimenes.

Sacensību programmā bija iekļauti septiņi sporta veidi, kā arī bērnu atrakcijas.

„Ķegļu mešanā" precīzākā ģimene izrādījās Skangaļi, otrajā vietā - Kuprovski, bet trešie - Ļisicinu ģimene no Gulbenes. Ar pirmo mēģinājumu visus ķegļus „nosist" izdevās vien Viktoram Kurepinam un Marekam Jesiļevičam.

„Riepas velšanā" bija ļoti sīva konkurence - uz pirmo vietu kandidēja pat piecas komandas, kuras visas bija iekļāvušās vienas sekundes ietvaros. Tomēr visātrāk riepas velšana padevās Skangaļu ģimenei, otrie - Laizānu ģimene no Stāmerienas, bet trešie - Kuprovski.

Atrakcijā „Veiklās kājas" bija jālasa pudeļu korķi ar kāju pirkstiem. Par uzvarētājiem kļuva Jesiļeviču ģimene, otrie - Reču ģimene no Tirzas, bet trešie - Kurepini no Beļavas.

„Puzles likšanā" diezgan pārliecinoši uzvarēja Bošu ģimene no Gulbenes, otrie - Jesiļeviči, trešie - Jencīšu ģimene no Gulbenes.

„Pīlītes dīķī" izpaudās kā ūdens pārliešanas sacensība. Vislabāko rezultātu uzrādīja Saveļjevu ģimene no Līgo pagasta. Otrie - Kuprovsku ģimene, bet trešie - Laizānu ģimene.

Vissportiskākā aktivitāte bija „Biatlona stafete", kur neizpalika skriešana, mērķī mešana un viesošanās soda aplī. Par uzvarētājiem kļuva Kuprovsku ģimene. Otrajā vietā - Ļisicinu ģimene, atpaliekot tikai par 3 sekundes simtdaļām trešajā vietā Mazmaču ģimene no Stradiem.

Sacensību noslēgumā ģimenes spēkiem mērojās stafetē. Par uzvarētājiem kļuva Jesiļeviči, otrajā vietā  - Skangaļu ģimene, bet trešajā pozīcijā - Reču ģimene.

Sacensības izvērtās ļoti ģimeniskas un draudzīgas, jo cauri vijās kopības un harmonijas sajūta.

Pievieno komentāru

ES un Latvija