Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Izsludina fotokonkursu „Eiropa manā vasaras fotoobjektīvā”

Interneta vortāls www.esmaja.lv izsludina foto konkursu „Eiropa manā vasaras fotoobjektīvā", kura mērķis ir veicināt radoši un, iespējams, nedaudz citādi kā ierasts parādīt Eiropu, tās vērtības, dažādību un vienlaikus vienotību tieši vasarā.

Vasara ir atpūtas un atvaļinājumu laiks, kad ikvienam no mums ir vēlēšanās kaut nedaudz „izrauties" no ierastās ikdienas, dodoties kādā tuvākā vai tālākā ceļojumā vai vienkārši izbaudot vasaras elpu. Jānorāda, ka šī arī būs septītā vasara mums visiem kā Eiropas Savienības pilsoņiem. Viens no acīmredzamākajiem Eiropas Savienības dotajiem ieguvumiem vismaz atvaļinājumu laikā ir Šengenas zonas sniegtās ceļošanas iespējas. Tomēr tas nav vienīgais!  

Fotokonkursa „Eiropa manā vasaras fotoobjektīvā" mērķis ir veicināt radoši un, iespējams, nedaudz citādi kā ierasts parādīt Eiropas elpu vasarā. Konkursā aicināti piedalīties skolēni, studenti, jaunieši un visi aktīvie cilvēki bez vecuma un nodarbošanās ierobežojuma, kuri vēlas savos vasaras iespaidos dalīties ar citiem un tikt pie balvām.

 

Lai piedalītos konkursā, dalībniekiem no 2010.gada 1.jūlija līdz 2010.gada 31.augustam jāiesniedz konkursam sagatavotās fotogrāfijas, augšupielādējot tās interneta vietnē http://fotokonkurss2010.esmaja.lv. Dalību konkursā iespējams pieteikt divās klasēs - „Amatieru klasē" un „Profesionāļu klasē". No žūrijas augstāko novērtējumu saņēmušajiem Profesionāļu klases darbiem tiks izveidots izstāde ES mājā Aspazijas bulvārī 28.

 

Iesniegtie foto materiāli tiks publiskoti interneta vietnē www.esmaja.lv, kur laika posmā no 2010.gada 1.jūlija līdz 2010.gada 31.augustam ikvienam lasītājam būs iespēja vērtēt darbus, piešķirot 1 - 5 zvaigznes. Konkursa „Lasītāju simpātija" uzvarētāju noteiks www.esmaja.lv publiskais balsojums. Visus konkursam iesniegtos darbus vērtēs īpaši šim notikumam izveidota žūrijas komisija, kurā būs vortāla www.esmaja.lv, Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā un Eiropas Parlamenta Informācijas biroja pārstāvji.

 

Iepazīties ar foto konkursa „Eiropa manā vasaras fotoobjektīvā" nolikumu iespējams interneta vietnē http://videokonkurss2010.esmaja.lv/. Papildus informāciju par konkursu var saņemt, rakstot uz e-pasta adresi redakcija@esmaja.lv vai zvanot pa tālruni 67625339.

 

Konkurss tiek finansēts no Eiropas Komisijas un Latvijas valdības noslēgtās Vadības partnerības līdzekļiem, kuras mērķis ir sabiedrības informēšana par Eiropas Savienību.

 

FOTOKONKURSS

„EIROPA MANĀ VASARAS FOTOOBJEKTĪVĀ" 

NOLIKUMS

1. Konkursa idejas apraksts

Vasara ir atpūtas un atvaļinājumu laiks, kad ikvienam no mums ir vēlēšanās kaut nedaudz „izrauties" no ierastās ikdienas, dodoties kādā tuvākā vai tālākā ceļojumā vai vienkārši izbaudot vasaras elpu.

 

Jānorāda, ka šī arī būs septītā vasara mums visiem kā Eiropas Savienības pilsoņiem. Viens no acīmredzamākajiem Eiropas Savienības dotajiem ieguvumiem vismaz atvaļinājumu laikā ir Šengenas zonas sniegtās ceļošanas iespējas. Tomēr tas nav vienīgais!

 

Tieši tāpēc interneta portāls www.esmaja.lv izsludina foto konkursu „Eiropa manā vasaras fotoobjektīvā", kura mērķis ir veicināt radoši un, iespējams, nedaudz citādi kā ierasts parādīt Eiropas elpu vasarā. Konkursā aicināti piedalīties skolēni, studenti, jaunieši un visi aktīvie cilvēki, kuri vēlas savos vasaras iespaidos dalīties ar citiem, turklāt vēl nopelnot balvas.

 

Konkursa tēma - „Eiropa manā vasaras fotoobjektīvā!", formāts - foto materiāls, saturs - konkursa dalībnieku radošās izpausmes brīvība!


 

2. Konkursa dalībnieki

 

2.1. Konkursā kā dalībnieks var piedalīties ikviens interesents bez vecuma un nodarbošanās ierobežojuma, kurš konkursa darbus iesniegs atbilstoši nolikumā norādītajām prasībām, apliecinot piekrišanu konkursa nolikumam.

 

2.2. Konkursā dalībnieki piedalās individuāli.

 

3. Konkursa norise

3.1. Lai piedalītos konkursā, dalībniekiem no 2010.gada 1.jūlija līdz 2010.gada 31.augustam jāiesniedz konkursam sagatavotās fotogrāfijas, augšupielādējot tās interneta vietnē www.esmaja.lv.

 

3.2. Dalību konkursā iespējams pieteikt divās klasēs - „Amatieru klasē" un „Profesionāļu klasē".

 

3.3. Katrs dalībnieks drīkst iesniegt darbus gan „Amatieru klasei", gan „Profesionāļu klasei", izpildot konkursa nolikumā noteiktās tehniskās specifikācijas (skatīt nolikuma punktu Nr.5.4.).

 

3.4. Katrs dalībnieks drīkst iesniegt ne vairāk kā 5 fotogrāfijas dalībai konkursā katrā klasē. Ja tiks augšupielādētas vairāk kā piecas fotogrāfijas katrā klasē, dalībai konkursā tiks izvirzītas pirmās piecas augšupielādētās fotogrāfijas.

 

3.5. Visiem konkursā iesniegtajiem foto materiāliem jābūt saistītiem ar konkursa tematu „Eiropa manā vasaras fotoobjektīvā", un tie var būt papildināti ar iesniegtā foto materiāla aprakstu.

 

3.6. Fotogrāfijas konkursa organizētājiem jāiesniedz, augšupielādējot tās interneta vietnē www.fotokonkurss2010.esmaja.lv.

 

3.7. Iesniegtie foto materiāli tiks publiskoti interneta vietnē www.esmaja.lv, kur laika posmā no 2010.gada 1.jūlija līdz 2010.gada 31.augustam ikvienam lasītājam būs iespēja vērtēt darbus, piešķirot 1 - 5 zvaigznes. Konkursa „Lasītāju simpātija" uzvarētāju noteiks www.esmaja.lv publiskais balsojums.

 

3.8. Ja netiek izpildīta kāda no nolikumā izvirzītajām prasībām, komandas dalība konkursā tiek anulēta.

 

4. Konkursa norises laiks

4.1. Konkurss notiek laikā no 2010.gada 1.jūlija līdz 2010.gada 13. septembrim.

 

4.2. No 2010.gada 1.jūlija līdz 2010.gada 31.augustam konkursa dalībnieki iesniedz sagatavoto foto materiālu, augšupielādējot to interneta vietnē www.fotokonkurss2010.esmaja.lv.

 

4.3. No 2010.gada 1.jūlija līdz 2010.gada 31.augustam interneta vietnē www.esmaja.lv ikvienam lasītājam būs iespēja vērtēt konkursam iesniegtos materiālus, piešķirot tiem 1 - 10 zvaigznes.

Fotogrāfijas, kuras iegūs augstāko lasītāju vērtējumu, saņems „Lasītāju simpātiju" balvu.

 

4.4. No 2010.gada 1.septembra līdz 2010.gada 10. septembrim notiks konkursam iesniegto darbu vērtēšana. Darbus vērtēs īpaši šim notikumam izveidota žūrijas komisija, kurā būs vortāla www.esmaja.lv, Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā un Eiropas Parlamenta Informācijas biroja pārstāvji.

 

4.5. Konkursa uzvarētāji tiks paziņoti 2010.gada 13. septembrī.

 

5. Darbu iesniegšanas kārtība

5.1. Darbus konkursam var iesniegt no 2010.gada 1.jūlija līdz 2010.gada 31. augustam.

 

5.2. Darbus iesniedz elektroniski, augšupielādējot tos interneta vietnē

http://fotokonkurss2010.esmaja.lv.

 

5.3. Iesniedzot darbus dalībai konkursā, obligāti jānorāda autora vārds uzvārds un kontaktinformācija.

 

5.4. Konkursam iesniedzamo darbu ieteicamais formāts:

 

- Amatieru klase:

 

- Profesionāļu klase:

 

5.5. Maksimālais foto materiāla malas garums, kas tiks lejupielādēts interneta vietnē http://fotokonkurss2010.esmaja.lv, ir 1024 pix.

 

5.6. Konkursa dalībnieki, kas pieteikuši dalību „Profesionāļu klasē", apņemas pēc konkursa organizētāju pieprasījuma iesūtīt fotogrāfijas failu izdrukai 30x40 cm ar minimālo izšķirtspēju 300 dpi. Ja fails netiek iesūtīts pieprasītajos izmēros, dalība konkursā tiek anulēta.

 

5.7. Darba iesniedzējs ir atbildīgs par to, ka iesniedz savu darbu, kas atbilst LR likumdošanas normām, autortiesību un morāles un ētikas normām. Citu autoru darbu iesniegšana nav atļauta.

 

5.8. Darbi, kuru formāts un tematika žūrijas izpratnē neatbilst konkursa nolikumam, netiek pieņemti.

 

6. Konkursa darbu vērtēšana

6.1. Konkursa „Lasītāju simpātija" uzvarētāju noteikts portāla www.esmaja.lv lasītāji, laika posmā no 2010.gada 1.jūlija līdz 2010.gada 31.augustam pulksten 17:00 portālā www.esmaja.lv balsojot par dalībnieku iesniegtajām fotogrāfijām un piešķirot tām vērtējumu 1-5 zvaigznes. Par konkursa „Lasītāju simpātija" uzvarētāju tiks atzīts dalībnieks, kurš saņēmis augstāko novērtējumu summu katrā klasē.

 

6.2. Laika posmā no 2010.gada 1.septembra līdz 2010.gada 10.septembrim konkursam iesniegtos darbu vērtēs speciāli šim notikumam izveidota žūrijas komisija, kas noteiks konkursa uzvarētājus gan „Amatieru klasē", gan „Profesionāļu klasē".

 

6.3. Konkursa rezultāti 2010.gada 13.septembrī tiks publiskoti portālā www.esmaja.lv.

 

6.4. Visi konkursa dalībnieku iesniegtie darbi paliek konkursa organizatoru īpašumā un var tikt izmantoti nākotnē, atsaucoties uz autoru/-iem.

 

7. Apbalvošana un darbu publiskošana

7.1. Konkursa ietvaros balvas saņems pirmās trīs godalgotās vietas „Amatieru klasē" un Profesionāļu klasē":

 

- 1.vieta: Normana Deivisa grāmata „Eiropas vēsture" - 1380 lappuses liels fundamentāls darbs par Eiropas vēsturi no pirmsākumiem līdz PSRS sabrukumam.

 

- 2.vieta: Lietussargs ar Eiropas Komisijas pārstāvniecības logo.

 

- 3.vieta: Dvielis ar Eiropas Komisijas pārstāvniecības logo.

 

7.2. Papildus balvas saņems arī „Lasītāju simpātija" uzvarētāji gan „Amatieru klasē", gan „Profesionāļu klasē" - naudas maks ar Eiropas Komisijas pārstāvniecības logo.

 

7.3. Žūrijas komisija izvērtēs un 30 labākos „Profesionāļu klasē" iesniegtos darbus izvirzīs par godu šim fotokonkursam īpaši organizētā izstādē Eiropas Savienības mājā, Aspazijas bulvārī 28.

 

7.4. Konkursa norises laikā var tikt piešķirtas arī citas veicināšanas un simpātiju balvas.

 

7.5. Konkursa dalībnieku darbi tiks publiskoti interneta portālā www.esmaja.lv un http://rus.delfi.lv/ , kā arī izmantoti citos pasākumos.

 

8. Konkursa organizētāju kontaktinformācija

8.1. Papildus informāciju par konkursu var saņemt, rakstot uz e-pasta adresi redakcija@esmaja.lv vai zvanot pa tālruni 67625339.

 

Pievieno komentāru

ES un Latvija