Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Meklējam Sievieti!...lai apbalvotu par "atdzimšanu no pelniem” 2

Sarunas ar cilvēkiem visos Latvijas novados ir mans spēka avots. Īpaši tikšanās ar sievietēm uztur manī ticību Latvijas valsts un tautas nākotnei. Jo sievietes nepadodas. Latvijas sieviešu nesalaužamais gars ir apbrīnojams. Uzņēmīgas. Izdarīgas. Sievišķīgas. Sievas. Mātes. Vecmāmiņas. Šķirtenes.

Viņas ar smaidu velk milzīgu dzīves nastu un kā Fēnikss spēj atdzimt no pelniem. Pēc kārtējā liktenis belziena viņas sakopo spēkus un pievēršas pilnīgi jaunām darbības jomām, lai cīnītos par savas ģimenes un sava uzņēmuma izdzīvošanu. Sievietes mācās un atbalsta viena otru grūtībās. Šis atbalsts ir gan profesionāls, gan morāls.  

Es uzskatu, ka sabiedrība nepietiekami novērtē sievietes uzņēmējas ieguldījumu valsts ekonomiskajā un sociālajā attīstībā. Īpašu atbalstu un atzinību ir pelnījušas mazās uzņēmējas, jo viņas ne tikai maksā nodokļus, bet arī rada darbavietas savā apkaimē un dod iespēju cilvēkiem palikt savā novadā un Latvijā

Lai cildinātu sievietes uzņēmējas, es nolēmu iedibināt balvu "Atdzimt no pelniem", kas tiks piešķirta sievietei uzņēmējai, kura pēc liela morāla, cilvēciska, materiāla vai finansiāla zaudējuma ir apguvusi jaunas iemaņas un uzsākusi kaut ko pilnīgi jaunu savā dzīvē, piemēram, nodibinājusi savu uzņēmumu vai kādā savas dzīves posmā kardināli mainījusi savu karjeru, un sasniegusi nozīmīgus rezultātus šajā jaunajā nodarbē, ir atdzimusi pati un palīdzējusi atdzimt citiem cilvēkiem.

 

Kāpēc tieši "Atdzimt no pelniem"? Tāpēc, ka es zinu, cik grūti ir celties pēc sakāves vai liktens trieciena. Tāpat kā tūkstošiem sieviešu Latvijā, es nekad neesmu padevusies. Tāpat kā viņas, pēc katra liktens trieciena es esmu cēlusies un sākusi visu no jauna, mācījusies un sevi attīstījusi. Tāpēc es izjūtu lielu solidaritāti ar savām likteņa māsām un vēlos ar šo balvu viņām apliecināt savu apbrīnu un cieņu.

 

Informācija par konkursu  un pieteikuma anketas ir pieejamas: www.lidere.lv, www.llsa.lv, www.usksentio.lv

Pievieno komentāru

Komentāri 2

ES un Latvija