Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Uzsāk jaunu telefonakciju

Jaunās telefona akcijas „Eiroinfo" laikā iedzīvotājiem ir iespēja zvanīt uz „Eiroinfo" tālruni 67211111 vai arī rakstīt mājas lapas sadaļā „www.eiroinfo.esmaja.lv" jautājumus, tūlīt saņemot atzītu ekspertu un speciālistu atbildes.

Tuvojoties vasarai, aizvien aktuālāki ir jautājumi: kā jauniešiem atrast darbu, kādas ir iespējas braukt un strādāt citās valstīs, kādas ir Eiropas Savienības programmas darbaspēka mobilitātei utt. Tāpēc pirmā „Esmaja.lv" telefona akcija ir par nodarbinātības politiku Eiropas Savienībā, darbaspēka mobilitātes iespējām, Eiropas nodarbinātības dienestu tīklu (EURES) un citiem ar nodarbinātības politiku saistītiem jautājumiem.

 

8.jūnijā no pulksten 12.30 līdz 13.30 uz iedzīvotāju jautājumiem gan telefoniski, gan internetā atbildēs Nodarbinātības valsts aģentūras direktore Baiba Paševica. Arī pēc tam tiks atbildēts uz visiem interesentu jautājumiem.

 

Jautājumus var iesūtīt, aizpildot jautājumu sadaļu „www.eiroinfo.esmaja.lv", kā arī sūtīt tos uz e-pastu „redakcija@esmaja.lv"vai zvanīt uz tālruni 67211111! Jautājumu un atbilžu uzdošanu un sagatavošanu varēs vērot arī tiešsaistē „www.esmaja.lv".


Telefonakcijas „Eiroinfo" ir plānots turpināt arī turpmāk otrdienās no pulksten 12.30 līdz 13.30.

Pievieno komentāru

ES un Latvija