Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Zināmi foto konkursa "Eiropa tavā fotobjektīvā" rezultāti

Jūlija sākumā vortāls www.esmaja.lv izsludināja foto konkursu „Eiropa manā vasaras fotoobjektīvā", kura mērķis bija veicināt radoši un, iespējams, nedaudz citādi kā ierasts parādīt Eiropu, tās vērtības, dažādību un vienlaikus vienotību tieši vasarā. Vortāla www.esmaja.lv pārstāvji vēlas teikt lielu paldies visiem dalībniekiem un līdzjutējiem - kopā dalībai konkursā tika iesniegtas 536 fotogrāfijas - 394 darbi amatieru klasē un 142 - profesionāļu. Ar rezultātiem var iepazīties http://esmaja.lv/?lapa=zina&id=2114.

Kā uzsver vortāla www.esmaja.lv redaktors Ansis Bogustovs, atsaucība konkursā bija negaidīti liela, tāpēc ir vairākas otrās un trešās vietas. „Gribējās izcelt visas, taču tas nav iespējams", saka Ansis un piebilst: „Galvenais, ka autori bija ieraudzījuši Eiropu gan tepat, Latvijā, gan ūdens lāsē kaut kur ārpus Latvijas robežas. Iztēlei un redzējumam nav ierobežojumu".
Lai piedalītos konkursā, dalībniekiem no 2010.gada 1.jūlija līdz 2010.gada 31.augustam bija jāiesniedz konkursam sagatavotās fotogrāfijas, augšupielādējot tās interneta vietnē http://fotokonkurss2010.esmaja.lv.

 

Dalību konkursā bija iespējams pieteikt divās klasēs - „Amatieru klasē" un „Profesionāļu klasē". No žūrijas augstāko novērtējumu saņēmušajiem Profesionāļu klases darbiem tiks izveidots izstāde ES mājā Aspazijas bulvārī 28. Iesniegtie foto materiāli vēl joprojām apskatāmi iepriekš norādītajā sadaļā.

 

Konkurss tiek finansēts no Eiropas Komisijas un Latvijas valdības noslēgtās Vadības partnerības līdzekļiem, kuras mērķis ir sabiedrības informēšana par Eiropas Savienību.

Pievieno komentāru

ES un Latvija