Februārī par Gulbenes skolu reformu nelems 6

Vajag vēl pagarināt diskusiju par Gulbenes skolu darbiniekiem, skolēniem un viņu vecākiem – tāds ir novada pašvaldības vadības secinājums pēc pirmajām publiskajām tikšanās reizēm ar sabiedrību, runājot par šo tēmu. Novada domes priekšsēdētājs Normunds Audzišs saka – februārī vēl deputātu lemšanai pilsētas skolu reorganizācija netiks virzīta. Tas varētu notikt marta vai aprīļa domes sēdē, kad jau būs zināmi valstī pieņemtie grozījumi izglītību regulējošajos normatīvajos aktos.

N.Audzišs gribētu, lai sabiedrībā šis jautājums risinātos ātrāk un būtu saskatāms kompromiss. Tā kā pagaidām tas neesot jaušams, viņa piedāvājums ir šāds: “Laidīsim brīvāk jautājuma lemšanas formā. Ļausim diskutēt. Tad skatīsimies, kāds būs šo diskusiju rezultāts.”

Jau rakstījām, ka publiskajās tikšanās reizēs ar sabiedrību novada Izglītības pārvalde ir izrunājusi dažādus iespējamos izglītības realizēšanas modeļus Gulbenē. Tomēr pamatā tiek virzīta doma par tikai vienas skolas pastāvēšanu pilsētā.


Pievieno komentāru

Komentāri 6

Anna

Man liekas,ka vispār skolu nevajag.Pietiks,ka būs uzblīdusī dome un pansionāti.

pirms gada, 2020.02.05 11:28

Oskars

Ko var mūldēt ? Jau pirms jaunā gada tika izlemts ka 2.VSK tiks apmācītas 1-6 klases, bet GVNĢ 7-12 klases.

pirms gada, 2020.02.05 14:02

Nu nu

2.vidusskolā ar skolēnu skaitu viss ir kārtībā,ģimnāzijai katastrofāli atkal trūkst.Nav jēgas no tādas ģimnāzijas,kuras uzturēšanai jāklapē ciet citas skolas,lai dabūtu tur vajadzīgo skolēnu skaitu.

pirms gada, 2020.02.10 12:48

...

Citi novadi cīnās par skolu saglabāšanu, mūsējais- tik likvidēt!

pirms gada, 2020.02.05 16:18

Mamina

Un berniem tik daudz uzdod macities tas ir arprac.skolotaji tikai naudu prasa kad vinam par maksa algas mazinas 700 un darit berniem ar 11eiro Ja mes esam eiropa tad vajaga bernus macit pec eiropas macibam ka arzemem berni dara ko grib ,stundas dara ko grib un paprobe tu kautko pateikt uz beniem atri no darba ara un tiesa gaidama. Est berns var iziet no klases ara kad vins grib est.vot tadi ir eiropa likimi berns dara ko vins grib,un kliekt uz vina nedrikst.

pirms gada, 2020.02.13 06:59

Eh

Jums derētu doties atpakaļ uz skolu un pamācīties pareizrakstību.Acis sāka sāpēt,lasot Jūsu skrebeli.

pirms gada, 2020.02.18 10:41

Vietējās ziņas