“Fiestā” aizmirst maku 2

“Dzirksteles” redakcijai piezvanīja kāda sieviete, kura šorīt, 6.augustā, pirms pulksten 11.00 bija aculieciniece kādam notikumam.


Sieviete kafejnīcā “Fiesta”, kas Gulbenē atrodas uz Brīvības ielas, bijusi aculieciniece tam, kā kāds vīrietis pēc pabrokastošanas uz galda aizmirsis un atstājis savu naudas maku. To pie sevis noglabājusi kafejnīcas darbiniece.


“Tas vīrietis gan jau vēlāk attapsies, ka maks ir pazaudēts. Lai dodas pakaļ savam makam uz “Fiestu”!” ar “Dzirksteles” starpniecību aicina sieviete.


Sazināties ar “Dzirksteles” redakciju un pastāstīt par šo gadījumu viņu aicinājis Gulbenes novadā pazīstamais vīnogu audzētājs un tautas dziednieks Andrašs Fazekašs.


Pievieno komentāru

Komentāri 2

Hugo

Tas nu gan ir interesanti... Nu jau pirms vairākiem gadiem arī šajā pašā kafejnīcā kāds tālbraucējs šoferītis aizmirsa savu maku uz letes. Darbiniece esot fiksi uzmetusi makam dvieli, un, kad viņš atgriezies un maku meklējis, apgalvojusi, ka neko nav redzējusi. Skumjākais tas, ka tajā makā esot bijusi firmas nauda, kas domāta preču iepirkšanai. (Toreiz vēl braukāja cilvēki riņķī ar lielām skaidras naudas summām). Pēcāk šī pati darbiniece par šo naudiņu esot iegādājusies jaunu autiņu... Kā es to zinu? Tak viņa pati pēc tam lielīgi šo visu stāstīja savai frizierei, un man negribot nācās to visu dzirdēt...

pirms 3 gadiem, 2018.08.06 13:37

vilis

Agri vai vēlu bet tāpat visi saņems pēc nopelniem!

pirms 3 gadiem, 2018.08.06 14:01

Vietējās ziņas