Finišē fotokonkurss “Visa laba Jāņu zāle...” 1

Īsi pirms Vasaras saulgriežiem beidzies portāla fotokonkurss "Visa laba Jāņu zāle...". Pavisam tika iesūtītas 37 fotogrāfijas par Jāņu vainaga pīšanas un galvā likšanas tēmu. "Dzirksteles" redakcijas kolektīvs balsoja cītīgi, bet izvēle bija ļoti plaša, tāpēc nācās vērtēt arī otrajā kārtā. Finālā nokļuva astoņi - Alvja Ilgaža, Karinas Rogas, Kristas Stonkas, Ilzes Pāpes un Kaijas Strodes - foto. Vairāk foto šeit.

Visvairāk balsu ieguva Alvja Ilgaža fotogrāfijas (iegūst Jāņu siera rituli), otrajā vietā atstājot Karinu Rogu (iegūst T-kreklu ar dzirkstele.lv logo). Trešo vietu ieguva divi bilžu autori - Ilze Pāpe un Kaija Strode (abas iegūst krūzīti ar Dzirksteles logo). Apsveicam!

 

Ļoti cerējām un gaidījām, ka laikraksta "Dzirkstele redakcijas apmeklētāji priecāsies par izstādītajiem daudzajiem pītajiem Jāņu vainagiem un, kāpjot uz ceturto stāvu, pirmssvētku noskaņās sajutīs vīstošu Jāņu zāļu smaržu, bet ... nekā! Uz redakciju atceļoja tikai viens Jāņu vainags. To no baltajām un rozā peonijām, kā arī jasmīnziediem bija uzpinusi Sanita Mickeviča (iegūst Jāņu siera rituli). Paldies!

 

Gaidām uzvarētājus pēc balvām (Gulbenē, O.Kalpaka ielā 27a, viesnīcas 4.stāvā) šodien līdz pulksten 18.00 un rīt - līdz pulksten 15.00!

Pievieno komentāru

Komentāri 1

ah jel.. ja te kaut viena fotogrāfija bija skatāma būtu super.. ai ai ai... žēl ka laba ideja izvērtās par neko,.. bērns ar alus pudeli blakām, sadzērušies līgotāji ar plastmasas alusglāzēm rokā...

pirms 8 gadiem, 2012.06.24 22:02

Vietējās ziņas