Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Folkloras kopa „Pērlis” no Druvienas dosies uz Ķīnu 2

 

Mēnesi ilgajā labdarības projekta “LabieDarbi.lv” interneta balsojuma konkursā, kurš norisinājās no 1. līdz 31.jūlijam, 15 projektu konkurencē folkloras kopa „Pērlis” tika starp pieciem veiksmīgajiem, kuri saņēma vēlamo finansējumu - 3000 latus, lai no 19. līdz 30.septembrim varētu piedalīties tradicionālās kultūras festivālā Ķīnā.

Folkloras kopa "Pērlis" ir Latvijā aizsākusi kokļu izgatavošanas kustību. “Pērlī” bērni, jaunieši, pieaugušie un ģimenes kopā atdzīvina senās tradīcijas savās sētās, kā arī rosina to darīt arī citus. “Folkloras kopas “Pērlis” ieguldījums kultūras saglabāšanā ir patiešām ievērojams, tāpēc kopa saņēma īpašu pagodinājumu - oficiālu ielūgumu dalībai tradicionālās kultūras festivālā Ķīnā. Tā kā folkloras kopas dalībnieki bija pārliecināti, ka spēs tālajā Ķīnā godam skandēt un nest mūsu kultūras pērles – tautasdziesmas, kā arī popularizēt latviskās identitātes tēlu, viņi iesniedza projekta pieteikumu finansējuma saņemšanai labdarības projektā “LabieDarbi.lv”, kurš ik mēnesi interneta balsojuma rezultātā finansiāli atbalsta uzņēmīgus Latvijas iedzīvotājus viņu sapņu un ideju realizācijā,” stāsta portāla “LabieDarbi.lv” jaunākā projektu vadītāja Anete Mietule.

„Bijām dzirdējuši no citiem dalībniekiem, kuri bija piedalījušie ar saviem projektiem “LabieDarbi.lv”, ka nebūs viegli noturēties balsojuma augšgalā. Tāpēc jau bijām bruņojušies ar lielu pacietību un ar nepacietību gaidījām starta komandu, lai varētu ar pilnu atdevi mesties balsu vākšanā visa mēneša garumā. Lai arī balsojuma mēnesis bija saspringts, pēc uzvaras gandarījuma sajūta bija neaprakstāma. Sajūtas burtiski virmoja gaisā, tās strāvoja, likās ka, pat melnā nakts iespīdas uzvaras gaismās. Mēs visi kopas dalībnieki esam neaprakstāmi gandarīti par savu ieguldīto darbu un uzvaru,” stāsta folkloras kopas pārstāvji.

Lai Latvijā tiktu realizēti vēl vairāk labu darbu un nozīmīgu projektu, ikviens idejas autors var piedalīties “LabieDarbi.lv” projektu konkursā, lai gūtu finansējumu līdz 5000 latiem savas idejas realizēšanai. Projekta trīs gadu pastāvēšanas laikā ar projekta iniciatora “SMScredit.lv” atbalstu realizēti jau vairāk nekā 190 projekti no visas Latvijas.Pievieno komentāru

Komentāri 2

ziga

Malači! Varēja redzēt, ka cilvēki centās, kā vien varēja, lai sasniegtu mērķi! :)

pirms 6 gadiem, 2013.08.22 11:13

Vietējās ziņas