Forumam atsaucība varēja būt lielāka 3

Galgauskas kultūras namā notika pirmais iedzīvotāju forums. Galgauskas pagasta pārvaldes vadītājs Jānis Biezais atzīst, ka forumā gaidījis daudz lielāku iedzīvotāju atsaucību. Forumā piedalījās vairāk nekā 20 cilvēki.


"Forumā izskanēja daudz ideju, tāpēc arī darāmā būs daudz. Drīzumā tikšanos rīkos pagasta jaunieši un seniori. Gan foruma norises laikā, gan aptaujas anketās cilvēki norādīja, ka pagastā ir jādomā par informācijas apriti, jo cilvēkiem trūkst informācijas par notiekošo pagastā. Pagasta pensionāri vēlas izveidot apvienību. Maijā būs viņu pirmā tikšanās,” stāsta pirmā foruma organizatore Daiga Gargurne.

Jautājot cilvēkiem, vai forums ir vajadzīgs, saņemtas pozitīvas atbildes. Ar iedzīvotāju izteiktajiem ierosinājumiem un priekšlikumiem interesentiem ir iespējams iepazīties Galgauskas tautas namā.


„Ja ir idejas, tad ir vajadzīgs, kas tās īsteno, bet cilvēku vēlmēm ne vienmēr seko rīcība. Pašvaldība pagastā dara to, kas ir jādara, bet šoreiz gaidījām lielāku atbalstu arī no iedzīvotājiem. Es ļoti gribēju dzirdēt cilvēku konkrētus priekšlikumus, bet personīgi nesagaidīju to, ko cerēju sagaidīt. D. Gargurne izdarīja visu organizatorisko darbu, lai forums notiktu. Droši vien, ka arī šāds pasākums ir vajadzīgs, bet iedzīvotājiem arī vajadzētu tajā piedalīties un atbalstīt ideju ieviešanu, jo paši iedzīvotāji, ja vien grib, var izdarīt daudz. Tad, kad pagasta pārvalde vai pagastā darbojušās organizācijas kaut ko ir paveikušas, cilvēki to nenovērtē. Protams, nevar teikt, ka visi cilvēki ir vienādi,” savu viedokli pauž J.Biezais.


Pirms foruma tika veikta arī pagasta iedzīvotāju anketēšana, lai apzinātu viņu vēlmes un ierosinājumus. Tajā piedalījās dažādu paaudžu cilvēki, izsakot dažādus priekšlikumus.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

iedzīvotājs

Es gribētu pajautāt raksta autorei,kā var spriest par foruma norisi,no cilvēka,kurš viņu pat nerīkoja?

pirms 7 gadiem, 2014.04.18 08:51

Imant

Komentaram pavisam nav nekadas skaidribas , kurš kuru rikoja .

pirms 7 gadiem, 2014.04.18 11:45

iedzīvotājs

Runa iet par pagasta pārvaldes vadītāju,jo viņiem bija jārīko forums pagastā,ja juta,ka kaut,kas nav kārtībā,tā vismaz notiek citos pagastos.

pirms 7 gadiem, 2014.04.19 06:56

Vietējās ziņas