Foto: svin Policijas dienu

Policijas dienā, 5.decembrī, Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Gulbenes iecirknī līdzās gados jaunajiem darbiniekiem tika sumināti arī ilggadējie policisti. “Prieks par veco gvardi, kas godam nes mūsu vārdu cauri dzīves likstām,” savā svētku uzrunā teica Gulbenes iecirkņa priekšnieks, pulkvedis Ilmārs Ginēvičs.

Svinīgi tika nolasīta Valsts policijas pavēle par krūšu nozīmes par izdienu piešķiršanu: par 25 gadu dienestu policijā – virsseržantam Ivanam Sidorovam, par 20 gadu izdienu - pulkvežleitnantam Uldim Pustam un virsniekvietniekam Normundam Gibalam, par 10 gadu izdienu – kapteinei Jeļenai Verbičai, kapteinim Kasparam Taurenim un par 15 gadu izdienu – seržantam Ilmāram Bērziņam.


Gulbenes rajona prokuratūras prokurore Dzintra Bokta, sveicot svētkos Gulbenes iecirkņa policistus, uzsvēra, ka arī viņa pati pieder likuma sargu “vecajai gvardei”, tāpēc ar īpašu sirds siltumu svētkos sveic tieši pieredzējušos kolēģus – esošos un bijušos. ”Tik ļoti ir atjaunoties policijas kolektīvs! “Vecās gvardes” ir palicis ļoti maz. Droši vien, ka tas arī ir pavisam normāli, jo laiks rit un nekas nav mūžīgs. Vieni aiziet, citi nāk vietā,” viņa sacīja. Prokurore pateicās izmeklētājiem un iecirkņu inspektoriem par labo sadarbību.


I.Ginēvičs ar labiem vārdiem piesauca un svētkos sveica arī policistu tuviniekus, ģimenes un pateicās par izpratni un atbalstu. Tāpat viņš labus vēlējumus izteica bijušajiem kolēģiem, kuri šobrīd vairs nestrādā policijā, bet ikdienā ir domās ar Gulbenes iecirkņa kolektīvu. I.Ginēvičs arī aicināja atcerēties tos Gulbenes un Latvijas policistus, miličus, kuru vairs nav šajā saulē, kā arī tos, kuri krituši, pildot dienesta pienākumus cīņā ar noziedzību. Godinot viņus, Gulbenes iecirkņa kolektīvā bija klusuma brīdis.


Jau rakstījām, ka šajā svētku reizē tika īpaši izcelti tie Gulbenes policisti, kuri, kā uzsvēra I.Ginevičs, ir “novērtēti ne tikai vadības, bet arī visas sabiedrības acīs”. 27 policisti saņēma Valsts policijas Vidzemes reģionālās pārvaldes Pateicības, četriem tika piešķirts piecu dienu papildu atvaļinājums, septiņiem – trīs dienu papildu atvaļinājums. Vēlreiz tika nosaukti to Gulbenes policistu vārdi, kuriem 3.decembrī Valkā tika pasniegti Iekšlietu ministrijas, kā arī Valsts policijas apbalvojumi.

Vietējās ziņas