Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Fotokonkurss „Neparastais un saudzējamais manā novadā” beidzies

Dabas vērotājiem, kuriem patīk fotogrāfēt, rudenī bija iespēja piedalīties fotokonkursā par neparastiem, īpašiem un saudzējamiem dabas objektiem savā novadā. Konkurss notika Gulbenes bibliotēkā Eiropas Savienības informācijas centra projektā. Tas vienlaikus notika Gulbenes, Alūksnes un Madonas novados. Par to informē "Europe Direct" informācijas centra speciāliste Gulbenes bibliotēkā Indra Logina.

Darbus vērtēja īpaši šim notikumam izveidota žūrijas komisija, kurā bija pārstāvji no Latvijas Dabas fonda, dabas novērojumu portāla www.dabasdati.lv , fotoAkadēmijas un Gulbenes bibliotēkas.

 

I.Logina stāsta, ka izvērtēt labākos nebija viegli, jo iesūtītie darbi bija ļoti interesanti, neparasti un arī informācijas bagāti. Andris Klepers no Latvijas Dabas fonda uzsvēra, ka šajā konkursā bija būtiski, lai fotouzņēmums spēj rosināt domāt par dabas daudzveidību un kāpināt vides apziņu. Būtiski, lai arī ikdienā cilvēki aizdomātos un saskatītu iespējas, jo dabas vērtības nodrošina cilvēkus ar tīru ūdeni, augstvērtīgu pārtiku, ārstniecības resursiem un dzīves pilnvērtības izjūtu.  

 

Labākie iesniegto darbu autori decembra sākumā apmeklēja mācību semināru lielākās privātās fotoskolas Baltijā „FotoAkadēmija" pasniedzēja Daiņa Matisona vadībā Gulbenes un Madonas bibliotēkās.

 

"Absolūtie līderi papildus saņēma arī balvas - USB atmiņu kartes. Tās godam nopelnīja Diāna Supe, Iveta Cigle, Nikolajs Brīvība no Gulbenes, Alvits Grīvnieks, Elīna Dambe, Rudīte Pole no Alūksnes, Raivo Špuns, Rita Turkina, Dace Dzelzkalēja no Madonas. Konkursa darbus ikviens varēja aplūkot un novērtēt internetā, līdz ar to Jolanta Brūniņa no Gulbenes, Vilnis Blūms no Alūksnes un Inga Sudāre no Madonas saņēma skatītāju simpātiju balvas," informē "Europe Direct" informācijas centra speciāliste.  

Pasākumu līdzfinansēja Latvijas Republikas Ārlietu ministrija, kas no 2010.gada 1.janvāra koordinē Eiropas Savienības informācijas punktu darbību 32 Latvijas pilsētās.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas