Futbols: Balsojiet par projektu „Ziemeļaustrumi pierāda”!

Latvijas futbola kartē ir Ziemeļaustrumu reģions, kurā apvienoti Alūksnes, Balvu, Gulbenes, Ludzas, Ciblas, Kārsavas, Zilupes, Varakļānu, Viļānu, Lubānas un Madonas novadu futbola klubi.

Šie klubi ir nelieli un tikai apvienojušies, lai viņu labākie pārstāvji varēs kvalitatīvi trenēties un spēlēt. Klubi un pašvaldības, sadarbojoties ar Latvijas Futbola federāciju, organizē nodarbības un spēles jaunajiem futbolistiem. Toties gan treniņos, gan spēlēs tiek izmantotas vecās, jau nolietojušās formas. Mūsu kolēģi no citiem reģioniem raduši iespēju iegādāties jaunu treniņu un spēļu ekipējumu. Diemžēl mūsu reģiona jaunatnes klubiem nav finansiālu iespēju jaunai formai. Mūsu darba plānā ir paredzēts apmeklēt daudzus turnīrus (arī ārzemēs) un jauna, kvalitatīva forma dotu papildus stimulu darbā ar jaunajiem futbolistiem.

Izvērtējot visas iespējas, mēs lūdzām atbalstīt labdarības biedrību LabieDarbi. lv. mūsu projektu, lai rastu finansējumu jaunas futbola formas iegādei Ziemeļaustrumu reģiona jauniešu futbola izlasēm.

Ņemot vērā, ka mūsdienu sporta apģērbu ražotāji izmanto modernas tehnoloģijas, tas ļaus formu izmantot 4-5 gadus. Līdz ar to pa šiem gadiem ar iegādāto formu būs nodrošināti jau vairāk kā 200 bērni no visa Ziemeļaustrumu reģiona. Palīdzēsim, lūdzu, jaunajiem futbolistiem formu un aprīkojumu iegādē!

ZA reģiona treneri Aivars Blauvs, Dainis Tašiņš, Jānis Zakarīts, Mihails Oļipovs, Jānis Irbe, Uģis Meiers, Jānis Rukmanis, Aleksejs Šļapakovs, Juris Daleckis.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas