„Gada atsitiens” – ceturto reizi (papildināts)

Jauniešu centrā "Bāze" pagājušās nedēļas nogalē jau ceturto reizi notika "Gada atsitiens" jeb apbalvošanas ceremonija. Lai noskaidrotu svarīgākos gada notikumus un aktualitātes Gulbenē, tika aptaujāti vairāk nekā 300 jauniešu. Tieši viņi izvērtēja, sprieda un izdarīja secinājumus par to, kas ir bijis labākais un kas ir sasāpējis pērnajā gadā. Aptaujas rezultātā tika izvirzītas piecas nominācijas.

Šāgada pasākums tika organizēts astoņdesmito gadu stilā. To vadīja - Mārtiņš Karolis un Aiva Dūrīte. Savukārt par labu muzikālo sniegumu gādāja viesmākslinieks Ralfs Rubenis.


Par gada notikumu jaunieši atzinuši strūklakas atklāšanu. Balvu saņēma Gulbenes pilsētas domes izpilddirektors Gvido Stucka, savukārt par gada iestādi - Vecgulbenes muižu. Gulbenes pilsētas domes galvenā speciāliste ekonomiskajos jautājumos Daiga Krēsliņa saņēma nomināciju "Gada sāpe", un par "Gada sāpi" jaunieši atzinuši ekonomisko krīzi.

Pasākuma vadītāja Aiva norādīja, ka balva nav pasniegta tāpēc, lai peltu, bet gan lai mudinātu padomāt par jauniešiem sasāpējušiem jautājumiem, un viņa arī uzsvēra, ka vislabākais veids, kā aizbēgt no problēmām, ir tās atrisināt.


Nominācija "Gada cerība" piešķirta jaunajam tirdzniecības un atpūtas kompleksam, bet par "Gada cilvēku" jaunieši uzskata Gulbenes pilsētas domes priekšsēdētāju Nikolaju Stepanovu.


Jauniešu kluba "Dēms" pārstāves pasniedza "Lielā ieguldījuma" balvu Gulbenes Tautas teātra režisorei Edītei Siļķēnai. Viņas uzsvēra, ka šim cilvēkam, kurš saņem nomināciju "Lielais ieguldījums", ir liela saskarsme ar jauniešu lietām, viņš vienmēr ir bijis blakus, kad ir bijusi vajadzīga palīdzība, labprātīgi līdzdarbojies un atbalstījis jauniešus.


Gada atsitienu organizē jauniešu centrs "Bāze" un jauniešu klubs "Dēms".

Vairāk foto skatīt: http://www.dzirkstele.lv/portals/foto_video/raksts.html?xml_id=11892

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas