Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

“Gada atsitiens” - trīsdesmito gadu stilā 11

Jaunieši izvērtē pērnā gada aktuālākos notikumus
Pagājušas nedēļas nogalē jau sesto reizi notika "Gada atsitiens". Ideja par šo pasākumu radās pirms vairākiem gadiem biedrībai "Jauniešu klubs "Dēms"". Pirmais "Gada atsitiens" notika 2004.gadā.
Pasākuma mērķis ir sniegt Gulbenes novada iedzīvotājiem informāciju par novada notikumiem, cilvēkiem un izjūtām no jauniešu skatpunkta, redzējuma un vērtējuma. Vairāk foto šeit.

Lai noskaidrotu svarīgākos gada notikumus un aktualitātes, tika aptaujāti apmēram 500 jaunieši visā novadā. Tieši viņi izvērtēja, sprieda un secināja, kas ir bijis labākais un kas ir sasāpējis pērnajā gadā. Šogad pasākums tika organizēts trīsdesmito gadu stilā. To vadīja Gulbenes Tautas teātra aktieri Kārlis Ošs un Līga Strode. Par labu muzikālo sniegumu rūpējās viesmāksliniece Leila Alijeva un pašmāju grupa "Dzen laiviņu".


Par svarīgāko gada notikumu jaunieši atzinuši Gulbenes kultūras nama atklāšanu. Balvu saņēma kultūras centra direktors Egons Kliesmets. Arī nomināciju "Gada iestāde" saņēma E.Kliesmets, jo par gada iestādi jauniešu uzskata kultūras namu.


Akciju sabiedrības "Latvijas valsts ceļi" Vidzemes reģiona Gulbenes nodaļas vadītājs Laimonis Aumeisters saņēma nomināciju "Gada sāpe", jo par gada sāpi jaunieši bija atzinuši Gulbenes novada ceļus.

 

Ar gada cerību jauniešiem saistās Gulbenes novada valsts ģimnāzijas starpbūves pabeigšana. Balva tika pasniegta Gulbenes pilsētas pārvaldes komunālās saimniecības nodaļas vadītājam Jānim Krastiņam.

 

Savukārt nomināciju "Gada cilvēks" saņēma jauniešu centra "Bāze" vadītāja" Ieva Garjāne. Saņemot balvu, viņa uzsvēra, ka cilvēks veido pats sevi un šos piecus gadus, kurus viņa strādā kopā ar jauniešiem, ir bijis izaicinājuma pilns piedzīvojumu un pārbaudījumu laiks. "Liels paldies jums par iespēju man augt un veidoties par tādu cilvēku, kāds es esmu tagad," teica I.Garjāne.


Intriģējošākā nominācija "Gada jaunietis" tika pasniegta Gulbenes novada valsts ģimnāzijas skolniecei Laumai Lazdiņai. Viņa uzsvēra, ka vienmēr ir patīkami, ja citi atzinīgi novērtē. "Bet mūsu novadā ir ļoti daudz spējīgu, inteliģentu un aktīvu jauniešu un es esmu viena no tiem, kurai šovakar ir vairāk paveicies."


Klātesošie uzzināja arī "Lielā ieguldījuma" balvas ieguvēju, par kuru netika balsots. Tas ir visiem labi zināmais dīžejs un sporta skolotājs Dzintars Abakoks. Balvu pasniedza jauniešu kluba "Dēms" valdes priekšsēdētāja Anita Birzniece, kura pasākumā bija iejutusies Rembēnietes lomā ("Trīnes grēki"). Viņa uzsvēra, ka Dzintars ir strādājis brīvprātīgi un nesavtīgi un vairāku gadu gaitā vienmēr ir atbalstījis jauniešus. Jaunieši viņu sagaidīja ar skaļām ovācijām un aplausiem.


Pasākumu organizē Gulbenes novada dome, atbalsta visi novada jauniešu centri un biedrība "Jauniešu klubs "Dēms"". Ideja par šo pasākumu radās pirms vairākiem gadiem "Jauniešu klubam "Dēms"". Pirmais "Gada atsitiens" notika 2004.gadā.

Pievieno komentāru

Komentāri 11

jaunietis

Gada Jaunieša balva vienkārši zemē nomesta !

pirms 9 gadiem, 2011.01.27 21:02

Taisni tā...sēdētāji un nīkuļi....
Cilvēki strādā mellu muti, a te bezpridzeļņiki tik mutes baksta...

pirms 9 gadiem, 2011.01.26 13:08

Sveiciens skauģu baram un kaktos sēdētājiem!naski pie sociālā psihoterapeita, a ta nākamo ražu nesagaidīsiet! Ož pēc profesijas, kas ir diagnoze!! ha, ha! Jūs tak ar savu negatīvismu savu ķermeni galināt! Būtu nu vairāk par savu misiju dzīvē iespringuši nevis bumeranga efektu radījuši! Nu nevar jau saslimt tāpat vien!

pirms 9 gadiem, 2011.01.25 21:23

Ha, lielākajai daļai jauniešu (un ne tai sliktākajai daļai) tā ieva nenozīmē itin neko, nevajag nu uzreiz pensionārus piesaukt.

pirms 9 gadiem, 2011.01.25 18:50

Tātad tu esi tālu no jauniešiem....
Diez vai pensionārs pazīst Ievu..

pirms 9 gadiem, 2011.01.25 14:28

Tātad tu esi tālu no jauniešiem....
Diez vai pensionārs pazīst Ievu..

pirms 9 gadiem, 2011.01.25 14:28

Atsitiens

Es par tādu Ievu pirmo reizi dzirdēju. Uz ielas paietu garām, pat nepazītu!

Tās anketas nopietni uztvēra tikai bāzisti...

pirms 9 gadiem, 2011.01.25 11:55

Kā var kāds bīdīt savējo, ja anketas tika dalītas pa visiem novada pagastiem? Domā ko runā...
Un Bāze ir jauniešu mērķ iestāde un loģiski, ka Ieva jauniešiem ir labākā!!!

pirms 9 gadiem, 2011.01.24 19:58

Atsitiens

Lūk šajā pasākumā var runāt par savējo bīdīšanu. Gada cilvēks ir organizētāja.

pirms 9 gadiem, 2011.01.24 17:40

Vietējās ziņas