"Gada farmaceits 2013 - lizumniete Laima Klimona 9

Nacionālo ziņu aģentūra "Leta" informē, ka "Gada balvas medicīnā 2013" pasniegšanas ceremonijā, kas notika 31. janvārī, Gada ārsta titulu ieguva ģimenes ārsts Juris Jakovins no Valmieras, bet nominācijā "Gada farmaceits" laurus plūca Lizuma pagasta farmaceite Laima Klimona, kuru iedzīvotāji raksturo kā dzīvespriecīgu, sirsnīgu un enerģisku cilvēku. Paralēli darbam aptiekā viņa izveidojusi ārstniecības augu dārzu, kurā rīko dažādus pasākumus un lasa lekcijas. 

Pasākuma koordinatore Sabīne Zālīte stāsta, ka šogad "Gada balva medicīnā" tika pasniegta kopumā desmit nominācijās, lai godinātu veselības nozarē strādājošos par apzinīgu un pašaizliedzīgu darbu pacientu veselības labā. Sešās nominācijās, tostarp "Gada ārsts", uzvarētājus noteica iedzīvotāji.

"Par "Gada ārsta palīgu" sabiedrības balsojumā atzīta Krāslavas slimnīcā praktizējošā ambulatorās aprūpes ārsta palīdze Antoņina Sinkeviča. Savukārt "Gada māsas" titulu ieguvusi Ludzas rajona slimnīcas operāciju māsa Aija Hmeļevska, kura šo darbu dara jau vairāk nekā 20 gadus. Par "Gada vecmāti" iedzīvotāji atzinuši Liepājas reģionālās slimnīcas mediķi Ingūnu Ķudu, kura vairāk nekā divus gadu desmitus palīdz nākt pasaulē mazajiem liepājniekiem. Visbeidzot nominācijā "Gada rehabilitācijas speciālists" apbalvota Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas fizioterapeite Arnita Birziņa," norāda S.Zālīte.

Pievieno komentāru

Komentāri 9

Vēl informācija

Gada balvu medicīnā. Balvu kā Gada Vecmāte saņēma Ingūna Ķuda no Liepājas (laikam Kurzemes reģionālā slimnīca). Gulbenē "Laimas" veikalā kādreiz strādāja Vija Pūtele. Ingūna ir viņas meita. Pēc vidusskolas Ingūna devās mācīties medicīnu uz Rīgu. Tad praksē uz Liepāju, tā arī tur palika. Nu jau gadi 15-20 tur dzīvo. Vispirms bija vienkārši vecmāte, tagad jau laikam virsvecmāte, ir arī sava privātprakse. Sirsnīga, smaidīga, jauka.:))
Nu tā!;)

pirms 7 gadiem, 2014.02.03 13:16

ortogrāfija

Vismaz vārdu Klimonas kundzei varējāt pareizi uzrakstīt. Viņa taču nav "Lima". Par Limu sauc Peru galvaspilsētu.

pirms 7 gadiem, 2014.02.03 15:51

Apsveicu, patiess prieks, balva godam pelnīta !

pirms 7 gadiem, 2014.02.03 17:17

vietējā

Ļoti gaišs, sirsnīgs un patiess cilvēks Lizumā! Lai veicas arī turpmāk!!!

pirms 7 gadiem, 2014.02.04 02:38

:)

ļoti patika Laimas pateicības runa TV_vienkārša, saprotama, patiesa, kā pats cilvēks .

pirms 7 gadiem, 2014.02.04 11:48

kolēģe

Super!LAIMA,Tu to esi pelnījusi!Lai veicas !

pirms 7 gadiem, 2014.02.04 13:09

Vietējās ziņas