Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Gaida aģentūras atzinumu

Jaungulbenes arodvidusskola gaida Valsts izglītības aģentūras atzinumu, lai šogad varētu turpināt pērn iesākto Eiropas Savienības Eiropas Reģionālā attīstības fonda projektu, kurā paredzēts modernizēt mācību aprīkojumu un uzlabot izglītības iestādes infrastruktūru.

"Par projekta naudu paredzēts modernizēt automehāniķu mācību programmu. Plānots iegādāties jaunus darbgaldus, jo mūsu skolā ir pieprasīta automehāniķu aroda apguve. Iekārtosim arī vēl vienu informātikas kabinetu, jo darba procesā esam pārliecinājušies, ka ar vienu ir par maz," stāsta Jaungulbenes arodvidusskolas direktore Valentīna Jermaševiča.

 

Kopējās projekta izmaksas, kurās ietilpst gan ēkas siltināšana un renovācija, gan mācību programmu modernizēšana, ir 710 350 lati. Eiropas Reģionālais fonds finansē 610 901 latu, bet atlikušo summu sedz valsts budžets.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas