Gaida ciemos sadarbības partnerus

Šonedēļ Gulbenē viesosies sadarbības partneri no piecām valstīm, informē Gulbenes novada Informācijas nodaļas vadītāja Guna Švika.

Plānots, ka Gubenē ieradīsies 14 cilvēku delegācija, kurā būs pārstāvji no Kentšinas (Polija), Pleskavas un Sanktpēterburgas (Krievija), Rietavas (Lietuva), Silkeborgas (Dānija), Tredegaras (Velsa). "Viesošanās laikā mūsu mērķis ir viesiem parādīt Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkus, kā arī vienlaikus izmantot šo tikšanos kopīgu nākotnes projektu pārrunāšanai," stāsta G.Švika.

 

Gulbenes novada domes priekšsēdētāja Sandra Daudziņa stāsta, ka visus sadraudzības pašvaldību pārstāvjus aicinās kopā ar Gulbenes novada delegāciju 10.jūlijā iet kopīgā svētku gājienā Rīgā par godu X Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem.

 

"Uzņemsim visus draugus reizē, rādīsim mūsu tautas skaistos svētkus. Laiku pa laikam pavīd diskusija, cik lietderīgi ir šādi sakari. Taču viss mainās, personiski iesaistoties šajā sadarbībā. Tieši tā jau arī veidojas starptautiskie kontakti starp mūsu tautām, nostiprinot kultūras sakarus," saka S.Daudziņa.

 

9.jūlijā ir paredzētas sarunas par projektiem, nedaudz tiks pastāstīts arī par to, kā ir veicies pa šo gadu pēc reģionālās reformas un vienota novada izveides. Plānots arī izbrauciens ar Gulbenes - Alūksnes bānīti līdz Stāmerienai un Stāmerienas iepazīšana.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas