Gaida jaunas biznesa idejas

Biznesa ideju autori un jaunie uzņēmēji tiek aicināti pieteikties darbībai Valmieras Biznesa un inovāciju inkubatorā, lai attīstītu savu biznesa ideju. Pieteikumu iesūtīšanas termiņš - līdz 4.februārim pulksten 17.00.

Inkubatora Mārketinga projektu vadītāja Sanita Laiviņa stāsta, ka februāra sākumā plānota kārtējā inkubatora vērtēšanas komisijas sēde, kuras laikā tiks izskatītas iesniegtās biznesa idejas un lemts par to uzņemšanu biznesa inkubatorā.


Piesakoties darbībai biznesa inkubatorā, vēl nav jābūt reģistrētam uzņēmumam. Var pieteikties arī tad, ja pagaidām ir tikai ideja par savu biznesu. Uzsākot darbību biznesa inkubatorā, ikvienam uzņēmējam ir iespēja gūt finansiālu atbalstu pat 85 procentu apmērā dažādiem uzņēmējdarbībai un biznesa idejas attīstībai nepieciešamiem pakalpojumiem un konsultācijām.

 

Starp biežāk izmantotajiem pakalpojumiem ir konsultācijas biznesa uzsākšanā, mārketingā, grāmatvedībā, likumdošanā, papildu finanšu līdzekļu piesaistē un citur Jaunajiem uzņēmējiem pieejamas arī modernas ražošanas un biroja telpas.


Lai pieteiktos darbībai biznesa inkubatorā, kandidātam jāaizpilda un jāiesūta vai personīgi jānogādā inkubatorā (Valmiera, Purva iela 12a vai Gulbene, Ābeļu iela 8) pieteikuma veidlapa. E-pasts: "inkubators@vbii.lv". Pieteikuma veidlapu var atrast "www.vbii.lv".

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas