Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Gaida zaudējumu atmaksu 8

Policija ir noskaidrojusi divu jauniešu vārdus, kuri naktī uz 10.decembri Gulbenē pie sporta skolas pie zemes piespieda divus dekoratīvos salmu zaķus, kā ar nopostīja elektriskās lampiņas.

“Puiši ir atzinušies, ka to ir izdarījuši. Abi ir bijuši vizītē pie manis. Kopā ar sporta skolas saimnieku puiši palīdzēja novākt salmu zaķus un ar grābeklīti piekasīja,” stāsta sporta skolas direktors Māris Čakars. “Tālāk viss ir policijas rokās.” Viņš gaida, ka pašvaldības kasē tiks iemaksāti 250 eiro – zaudējumi sakarā ar norautajām un sabojātajām eglītes rotājuma lampiņām. “Netiek prasīti zaudējumi, kas nodarīti sakarā ar zaķiem, to izveidošanu,” piebilst M.Čakars.

Šobrīd sporta skolas priekšā atkal jau mirdz krāsainas lampiņas, kas rotā nelielu pagalmā augošo egli. Par šo rotu ir parūpējusies pati sporta skola. M.Čakars ar humoru saka – var jau būt, ka starpgadījums tomēr rosinās kādu cilvēku uzdāvināt sporta skolai kādu jaunu rotājumu vai floristikas dekoru. Sporta skolas audzēkņi un pedagogi par to ļoti priecātos.

Pievieno komentāru

Komentāri 8

Sašutums

Vainīgo vārdus nedrīkst atklāt? Lai zinām, kuri ir tie izdzimteņi.

pirms 3 gadiem, 2016.12.30 19:55

Dagnis

Vienīgais, ar ko šajā gadā atceres vērta ir sporta skola... Seriāls turpināsies?

pirms 3 gadiem, 2016.12.30 20:43

Labais

Protams, par lampiņām! Par vecajiem salmiem, atvainojos, par zaķiem, vēlreiz atvainojos, par unikālajiem mākslas darbiem, velns, atkal kļūdījos, par zaķveidīgajiem floristikas dekoriem jau neko neprasa :D
Ja nopietni, tad 250 mācībai ir tikai normāli, citu darbs ir jāciena, savu bravūru turpat sporta zālē varēja rādīt.....................................

pirms 3 gadiem, 2016.12.31 00:41

vilis

No katra pa 250 vajadzēja!

pirms 3 gadiem, 2016.12.31 12:26

Pele

Traks esi! Kur tad liksies tagadējais direktors? Ies par sētnieku pie ziemas bērna?

pirms 3 gadiem, 2016.12.31 17:32

Vietējās ziņas