Gaidas stāda kokus

Vakar pēcpusdienā Nākotnes ielā, kur top jaunais bērnu un jauniešu atpūtas laukums, Gulbenes 97. gaidu vienības meitenes kopā ar savu vadītāju Intu Vilku stādīja pašu audzētus kociņus. Šo darbu viņām palīdzēja veikt pilsētas domes labiekārtošanas iestāde.

I.Vilka "Dzirkstelei" stāsta, lai sveiktu valsti 90. dzimšanas dienā un lai priecēti iedzīvotājus un mūsu pilsēta kļūtu vēl skaistāka un zaļāka, gaidu vienības dalībnieces nolēma iestādīt dažādus kociņus jaunajā bērnu rotaļlaukumā.

 

"Kociņus esam pašas izaudzējušas mūsu nometnes vietā Beļavas pagastā. Šajā laukumā mēs stādām akācijas. Tās zied divreiz gadā, un cilvēki varēs baudīt to jauko aromātu. Nolēmām iestādīt arī etiķkokus, jo tie ir savdabīgi koki ar interesantu lapu vainagu, un kastaņus, jo to ziedi, kuri ir kā baltas sveces pavasaros, mums atgādina pilsētas simbolu - gulbi," stāsta I.Vilka.

 

Gaidu vienības meitenes "Dzirkstelei" piebilst, ka ir priecīgas un lepnas, ka var stādīt pašu audzētus kociņus. I.Vilka teic lielu paldies labiekārtošanas iestādei, kura bieži palīdz gan ar padomu, gan darbaspēku.


Pašlaik Gulbenes 97. gaidu vienībā darbojas 12 meitenes. I.Vilka piebilst, ja meitenēm, kuras ir septiņus un vairāk gadu vecas, ir vēlēšanās darboties gaidu vienībā, tad viņas var nākt pulkā.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas