Gaismu izslēdz vienos naktī 3

Gulbenē no šīs nedēļas taupības nolūkā ielu apgaismojumu izslēdz vienos naktī. Gulbenes pilsētas domē "Dzirkstele" uzzināja, ka vakaros pilsētā ielas ir apgaismotas sešas stundas no pulksten 19. 

Šogad Gulbenē izmēģināti dažādi varianti, taupot uz ielu apgaismojuma rēķina. Iepriekš apgaismojums pilsētā bija izslēgts no pusnakts līdz pulksten 4.00, izņemot Gulbenes centrālo skvēru, kas bija apgaismots visu nakti.

Dienai kļūstot garākai, atkritusi nepieciešamība pēc iedegtām laternām rīta stundās. Izmēģināts arī variants, ieslēdzot nevis visas laternas ielā, bet ik pa posmam kādas izlaižot.   

Pievieno komentāru

Komentāri 3

sd

a es nesaprotu ..pieceļos nakts vidū savā dzīvoklī domāju..vai es esmu savā lauku majā vai pilsētā, ārā tik tumšs, ka ar pirkstu aci var izdurt....aizpagājušajā nedēļā Balvos biju...tur gan neviens netaupa, gaismas kā Lasvegasā...un ielas bez bedrēm..laika vini biezie tur dzīvo...biezāki kā Gulbenē..nu negribas tam ticēt un šai taupībai ES neticu !!!!!

pirms 11 gadiem, 2009.03.20 12:16

Nesen gan manīju, ka Gulbenē, ja nemaldos uz Kalpaka ielas, pat dienas laikā apgaismojums dega. Nodomāju tā nu gan mēs mākam taupīt!!!

pirms 11 gadiem, 2009.03.20 01:30

Vietējās ziņas