Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Galda teniss: tradīcija jāturpina

Gulbenes novada sportisti, kuri izvēlējušies trenēties galda tenisā, gadiem ilgi regulāri ir piedalījušies Rīgā organizētajās reitinga sacensībās šajā sporta veidā. Senāk tika rīkoti organizēti grupu braucienu, taču ekonomiskā krīze ir ienesusi savas korekcijas. Tagad reitinga sacensības galvaspilsētā apmeklējam, pateicoties dažu entuziastu atbalstam ar transportu. Par to paldies Agrim Korim, Aigaram Žvīguram un Jānim Gibalam!

Reitingā spēlētāju grupā, kuri ierindojas 230.vietā un zemāk, Gulbenes novada tenisisti ne reizi vien bijuši trīs labāko spēlētāju skaitā. Uzvaras šajā grupā savulaik ir guvuši novadnieki Gunārs Rubenis, Nauris Skara, Andris Neilands, Jānis Gibala, Agris Koris, Aigars Žvīgurs un Aivars Korns. No jauniešiem uzvaras šajā spēlētāju grupā savu reizi ir guvuši Edmunds Kleins, Mārtiņš Mūrmanis, Andis Sirmacis, Lauris Abramovs. 9.oktobrī viņiem pievienojies Juris Vasiļjevs, kurš reitinga sacensībās minētajā grupā izcīnīja pirmo vietu.  

Vēl pirms trim gadiem Juris starp citiem Staru jaunajiem tenisistiem nebija labāko trijniekā. Pamazām viņš kaldinājis savu meistarību, jo domājis gan par fizisko sagatavotību, gan par galda tenisu kā intelektuālu spēli. Juris ir domājošs spēlētājs. Savukārt citi jaunieši, kuri līdz šim plūca laurus sacensībās Staros, dažādu iemeslu dēļ, tostarp dodot priekšroku nodarbēm citos sporta veidos, no mūsu pulka ir atkrituši. Ieguvēji ir tie jaunieši, kuri brīvajā laikā paspēj visu - gan startēt dažādos sporta veidos, gan iesaistīties mākslinieciskajā pašdarbībā. Dzīvē viss noderēs.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas