Galgauskā nominēs gada cilvēku 1

Galgauskas pagasta padome sadarbībā ar Galgauskas kultūras namu organizē konkursu "Gada cilvēks 2008". Anketas jāiesniedz līdz 9.februārim pagasta padomē.

Tajā ir desmit nominācijas: "Jautrākais pagasta darbinieks", "Mīļākais pagasta skolotājs", "Sportiskākais pagasta cilvēks", "Veiksmīgākais zemnieks", "Labākais uzņēmums pagastā", "Sirsnīgākais pagasta cilvēks", "Labākais pagasta skolēns", "Veiksmīgākais muzikants pagastā", "Pagasta artistiskākais, aktieriskākais cilvēks", "Nopelniem bagātākais pensionārs".

Galgauskas kultūras nama vadītājs Armands Immers informē, ka uz nomināciju var kandidēt ikviens Galgauskas pagasta cilvēks, arī skolēns, kurš mācās Galgauskas pamatskolā, kā arī cilvēki, kuri strādā Galgauskā, bet dzīvo citur.

"Konkursa mērķis ir izteikt atzinību par radošiem sasniegumiem, neatlaidīgu un centīgu darbu, par ieguldījumu Galgauskas vārda popularizēšanā, kā arī par pagasta iedzīvotāju iesaisti radošajā darbībā, dažādos pasākumos un konkursos," stāsta A.Immers.

Konkursa noslēgums notiks 14.februārī Galgauskas kultūras namā pulksten 19.00. Pasākumā jāpiedalās visiem konkursam izvirzītajiem dalībniekiem, lai saņemtu Goda rakstus un balvas.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Galgausniete

Apsveicami, ka tiek rīkoti tādi pasākumi, to vajadzētu darīt katram pagastam. Apsveicu Jūs kultūras nama vadītāj. Tā tik turpināt, iepriecināt tautu.

pirms 11 gadiem, 2009.01.12 21:37

Vietējās ziņas