Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Galgauskas pagastā plāno būvēt armijas noliktavas

Aizsardzības ministrija Gulbenes novadā plāno būvēt armijas noliktavas, informē aģentūra "Leta".

Valdība 9.jūlijā uzdeva Zemkopības ministrijai nodot Aizsardzības ministrijas valdījumā nekustamo īpašumu "Bāzes mežs" 13,2 hektāru platībā Galgauskas pagastā.

Aizsardzības ministrija jau iepriekš ir vienojusies ar Zemkopības ministriju par nekustamā īpašuma nodošanu Aizsardzības ministrijai valdījumā militārās infrastruktūras attīstībai - noliktavu būvniecībai.

Piebilstams, ka Gulbenes novada pašvaldība ir izstrādājusi jaunu Gulbenes novada teritorijas plānojumu, Teritorijas izmantošanas un apbūves noteikumus un to grafisko daļu. Teritorijas plānojuma funkcionālajā zonējumā nekustamajam īpašumam "Bāzes mežs" ir noteikts zonējums, kur galvenais zemes un būvju izmantošanas veids ir Nacionālo bruņoto spēku mācību infrastruktūras attīstība, lai stiprinātu armijas kaujas un uzņemošās valsts atbalsta spējas, skaidro Aizsardzības ministrija.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas