Galgauskas pamatskolas 8.klase izvirzās vadībā

Ir izvērtēti konkursa "Zaļākā klase" 1.kārtas darbi, ko iesūtījušas 836 klases no dažādām Latvijas skolām. Pēc pirmās kārtas 5. - 8.klašu grupā vadībā ir izvirzījusies arī Galgauskas pamatskolas 8.klase. Par to informē projekta vadītāja Zaiga Pulkstene.

Konkursa pirmajā kārtā skolēni atbildēja uz jautājumiem par dabu, vides aizsardzību un ilgstošu attīstību. Papildus bija jārisina radošais uzdevums par "zaļajiem darbiem", kas tiek īstenoti viņu klasēs - skolā un ikdienā.


Galgauskas pamatskolas skolotāja Aiga Vagule "Dzirkstelei" atzīst, ka ir patīkami apzināties, ka konkursā jau ir izturēta pirmā kārta, un nu jāgatavojas otrajai.

"Piedalāmies arī citos konkursos, bet šis ir labs sasniegums, jo parasti jau vienmēr mazliet pietrūkst līdz uzvarai. Konkursā "Zaļākā klase" nolēmām piedalīties sakarā ar to, ka skolas vispār mēģina pāriet uz vides izglītību. Tāda ir mūsu skolas izvirzītā prioritāte un pašlaik mēs arī strādājam pie vides programmas, tāpēc skatāmies un sekojam līdzi visur, kur tiek organizēti šādi konkursi un projekti, kas saistīti ar vidi un mēģinām tajos iesaistīt arī bērnus. Šajā konkursā skolēniem pašiem ir daudz jādara, piemēram, lai rastu atbildes uz jautājumiem, jāmeklē informācija internetā. Tagad gatavojamies otrajai kārtai, daudzus jautājumus jau esam atbildējuši, pašlaik palicis sagatavot vien radošo uzdevumu," stāsta A.Vagule.


Uzvarētāji un "Zaļākās klases" titula ieguvēji kļūs zināmi tikai pēc nākamajām divām konkursa kārtām.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas