Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Galgauskas poligona mazvērtīgās ēkas demontēs par 189,9 tūkstošiem eiro

Zemessardzes objekta - Galgauskas poligona - mazvērtīgās ēkas par 189 906,25 eiro bez pievienotās vērtības nodokļa demontēs Rīgas
SIA “DRVS”.

Iepirkumu uzraudzības birojs ir publiskojis informāciju, ka pasūtītājs - Valsts aizsardzības militāro objektu un iepirkumu centrs – ir izdarījis savu izvēli no 10 pretendentu piedāvājumiem.

Naudas trūkuma dēļ šā iepirkuma procedūras organizēšana ieilga. Projekts ēku demontāžai poligonā tika izstrādāts jau aizpagājušajā gadā. Ir domāts aizbērt ciet visas bīstamās raķešu palaišanas šahtas, visas būves nojaukt, sadrupināt un sakārtot to vietu.

Valsts aizsardzības militāro objektu un iepirkumu centra Administratīvās un personāla nodaļas vadītāja Aija Jakubovska iepriekš “Dzirkstelei” uzsvērusi, ka šis ir bīstams un degradēts objekts. Būvju nolietojums novērtēts 95 procentu apjomā. Teritorija ir liela. Apbūve aizņem apmēram 3000 kvadrātmetru ar kopējo tilpumu aptuveni 137 000 kubikmetri. Pēc būvju demontāžas Galgauskas poligona teritoriju arī turpmāk ir plānots izmantot Nacionālo Bruņoto Spēku vajadzībām.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas