Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Gatavojas Bibliotēku nedēļai

Gulbenes bibliotēkā no 20. līdz 25. aprīlim notiks Bibliotēku nedēļa. Šajās dienās lasītāji ir aicināti iesaistīties un apmeklēt vairākus pasākumus.

"Gatavojoties šīm aktivitātēm, jau iepriekš piedāvājam divus konkursus. Arī šogad intrigu un pārsteigumu aicinām izjust, iesaistoties pasākumā „Grāmata - noslēpums". Kopš 8.aprīļa bibliotēkas lasītājiem ir iespējams izvēlēties lasīšanai aploksnē iesaiņotu bibliotēkas grāmatu, kuras autors un nosaukums grāmatas saņemšanas brīdī nav zināms. Lasītājs var izvēlēties vienu aploksni ar grāmatu un mājās uzrakstīt atsauksmi vai vērtējumu par to," stāsta Gulbenes bibliotēkas abonementa vadītāja Iveta Krūmiņa.

 

Šā konkursa noslēgums būs 21.aprīlī pulksten 18. 00, kad būs iespējams dalīties iespaidos par izlasīto. Trīs labāko atsauksmju autorus gaida vērtīgas grāmatas, bet pārējiem pasākuma dalībniekiem izlozes kārtībā - nelieli pārsteigumi.

 

Atliek tikai uzrakstīt

Otrs konkurss ir saistīts ar stāstīšanu.

 

"Gandrīz katram ir gadījies kaut kas tāds, par ko ar smaidu varētu pastāstīt citiem. Varbūt arī uzrakstīt. Stāstu rakstītājus aicinām piedalīties konkursā „Man reiz bija tāds gadījums..."," mudina I.Krūmiņa.

 

Nostāstus vai stāstus no personīgās pieredzes par kādu neparastu vai anekdotisku atgadījumu paša vai paziņu dzīvē, kā arī spoku stāstus konkursam var piedāvāt rakstiski līdz 21.aprīlim bibliotēkas 2.stāvā abonementā vai pa e-pastu:" ivetak@gulbenesbiblioteka.lv"

 

Balso par skaistāko grāmatu

Kā katru gadu, tuvojoties grāmatu mākslas konkursa "Zelta ābele" noslēgumam, portāls "Delfi" aicina piedalīties balsojumā, izvēloties pēc lasītāju domām skaistāko grāmatu. No 14. līdz 25.aprīlim bibliotēkas otrajā stāvā būs apskatāma literatūras izstāde „Grāmatu mākslas konkursam "Zelta ābele" nominētie izdevumi". Te varēs apskatīt grāmatas, kas pieejamas Gulbenes bibliotēkā. Par skaistāko grāmatu no 42 pretendentiem 11 kategorijās var nobalsot portālā "www.delfi.lv" līdz 23.aprīlim.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas