Gatavojas jaunajai tūrisma sezonai 14

Tiks apstiprināts elektrovilciena maršruts pa Gulbeni 2018.gadā sakarā ar jaunās tūrisma sezonas sākšanos pavasarī. Pašvaldības aģentūra “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” piedāvā būtībā tādu pašu maršrutu kā līdz šim, tikai ar nelielām niansēm. Deputātiem par to būs jābalso 29.marta novada domes sēdē.

Tautsaimniecības komitejā, apspriežot šo jautājumu, deputāti diskutēja. Anatolijs Savickis pauda, ka nepietiek tikai pārvadāt cilvēkus, viņiem ir arī jāpiedāvā un jāorganizē pakalpojumu izmantošana elektrovilciena ceļojuma laikā. Faktiski ir runa par Vecgulbenes muižu, kuras teritorijā atrodas novadpētniecības un mākslas muzejs, kā arī restorāns.

Pašvaldības aģentūras “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” vadītāja Iveta Kovtuņenko iebilda, ka ļoti reti kāds no klientiem ir pieņēmis izteikto piedāvājumu izkāpt no elektrovilcieniņa un uzkavēties ilgāk kādā no maršruta vietām.

A.Savickis pauda, ka ir jāmaina domāšana pašiem šā tūrisma pakalpojumu sniedzējiem.

Novada domes izpilddirektore Guna Švika piekrita šādai domai un akcentēja, ka ir jāprot ieinteresēt, saintriģēt elektrovilciena pasažierus, lai viņiem gribētos, piemēram, ieiet muzejā, kurā ir aplūkojams kaut kas neordinārs, īpašs, kas noteikti katram ir jāredz.  

Elektrovilciena maršruts Gulbenē arī šogad sāksies un beigsies kultūras centra pagalmā. Vilcieniņš virzīsies pa Ozolu ielu uz dzelzceļa staciju, pēc tam pa Rīgas ielu, Līko ielu, caur Jaunatnes parku, pa Gaitnieku ielu, Ozolu ielu, Rīgas ielu, Līko ielu, Brīvības ielu, Parka ielu, O.Kalpaka ielu.

Pievieno komentāru

Komentāri 14

Kristīne

Pilnībā piekrītu - tas pats jādara arī ar muzeju! Varbūt ko nezinu, bet uz faktiem balstīts iespaids man radies tāds, ka d-re pārtiek no cien. Irinas Zeibārtes, šī muzeja izveidotājas, iestrādēm. Kāds ir VIŅAS PIENESUMS, neredzu. Ko VAJADZĒJA iestrādāt PIENEUMĀ, ne tikai neiestrādāja, bet arī strikti atteicās iestrādā! Dzirkstelīt, esiet operatīvi drosmīgi un sāciet beidzot purināt šos midzeņus! Jo paš-valdība nozīmē pašu - nodokļu maksātāju - valdību. Tādēļ daudzos jautājumos laiks sākt ieviest skaidrību, kas ir kas? Tad "galvai" nāksies strādāt visās jomās, nevis nosist laiku ar niekiem.

pirms 3 gadiem, 2018.03.27 08:20

Zaiga

Nosauciet, ko muzejā redzēt? Katru gadu viens un tas pats! Aizbrauciet uz Smilteni, Balviem, lūk tur ir mūsdienīgi muzeji! Alūksnes muzejā sagaida dāmas un kungi skaistos tērpos, šeit tas pats kas bija 10 gadus atpakaļ, tas pats ir tagad! Hei, sarosieties un sāciet vienreiz strādāt! Vai aizbrauciet un pasmelieties pieredzi citviet!Mūsu muzejs guļ ziemas miegā joprojām, gadiem!

pirms 3 gadiem, 2018.03.27 08:22

Skabarga

Ohooo...izpilddirektore atkal izlīdusi no migas. Lielākā skumja, ka šī persona netika atbrīvota no ieņemamā amata šīs domes vadības laikā! Žēl, ļoti žēl!

pirms 3 gadiem, 2018.03.27 09:05

Punkts.

"A.Savickis pauda, ka ir jāmaina domāšana pašiem šā tūrisma pakalpojumu sniedzējiem." Šim deputātiņam - vēsturniekam vajadzētu daudz vairāk paceļot un iepazīt mūsdienu tūrisma piedāvājuma specifiku un tad paust savu "kompetenci"! Pliku muzeju ar neinteresantu, monotonu stāstījumu reti kurš izvēlas un izvēlēsies apmeklēt!

pirms 3 gadiem, 2018.03.27 09:19

Zinošais

Ļoti gudrs, izskatīgs cilvēciņš, kādam traucēja.................... Vēlam veiksmīgu nākotni.

pirms 3 gadiem, 2018.03.29 16:42

Maija

God. Savicka kungs! Strādājot muzejā, Jums piedāvāju iespēju, ko neizmantojāt. Tad ko gan tieši JŪS tagad varat pārmest Kovtuņenko kundzei, kurai arī to pašu piedāvāju un kura vismaz atbildēja: "Ja būs rīkojums no augšas, strādāsim". Tagad šis piedāvājums ir iekustināts no iepriekšējās "augšas". Lūdzu, neprasiet no citiem vairāk kā pats darat:)

pirms 3 gadiem, 2018.03.27 15:44

iedzīvotāja

Būs piedāvājums - būs pieprasījums un otrādi.

pirms 3 gadiem, 2018.03.27 16:42

..

Tāpēc ap 2008. gadu radās krīze. :D

pirms 3 gadiem, 2018.03.28 09:23

Brīvdienai

Vai nezināji, Brīvdieniņ, ka ik pēc 45 minūtēm pienākas brīvpauze? Nopietni! Hahaha...

pirms 3 gadiem, 2018.03.27 16:51

Juzs

Cienijamie Gulbenes tūrisma sfēras darbinieki, vai tiešām Jums nav kauns skatītie uz to tumši zaļo, neglīto brīnumtransportu un lepni tiek sauks par vilcieniņu, kurš kursē pa pilsētas ielām?? Vai tiešām Jūs nezināt kāds izskatās tūristu pārvadāšanai un izklaidei domāts transports? Ir taču Gulbenē dizaina darbnīcas un arī priecīgākas krāsas var nopirkt.

pirms 3 gadiem, 2018.03.27 20:29

Iveta K.

Ir ļoti skaista zaļā krāsa-meži, lauki, koki, parki,arī mūsu karogā...neesam āksti un pīpenes, dzīvnieki lai paliek jautrām atrakcijām, karuseļiem...vēsturei, Bānītim u.c.ļoti piestāv skaistais, zaļais un orģinālais rūpnīcas krāsojums. Ja citām iestādēm nepatīk, lai neskatās! Tūristi un lojālie Gulbenes vietējie iedzīvotāji ir sajūsmā par mazo elektrovilcieniņu, kurš 40min.-1 st.laikā iepazīstina visus interesentus ar Gulbenes pilsētu, tās skaistākajām vietām un ļauj nokļūt 2 vēsturiskajos centros-Stacijā un Vecgulbenes muižas kompleksā! Tie, kam nepatīk, lai neskatās! Vilcieniņš ripo un ripos un priecēs atbraukušos tūristus. Arī kaimiņu novadi priecājās, ka Gulbenē ir šāds vilcieniņš, arī tie šādus vilcieniņus iegādāsies. Ne jau krāsa galvenais, bet gan darbība, ko šis mazais transportlīdzeklis veic, katru gadu izvizina ap 6000 interesentu! Lai vilcieniņš ripo!

pirms 3 gadiem, 2018.03.29 15:04

skats no malas

es visādus brīnumus biju redzējusi, bet šādu vēl nē, tādu tarataiku varētu likt uz dzelzceļa sliedēm, lai kalpo kā drezīna, ne jau tūristus vizināt, armijas (gandrīz) krāsā nokrāsots, jūs tur visi, laikam esat daltoniķi, un nekad nēesat redzējuši krāsas - dzeltens ,balts, koši sark. u.t.t, nu tak pieaiciniet mākslas skolas bērnus lai izpaužas - pienenes, pīpenes, dzīvniekus, da jeb ko tur var uzzīmēt, šitādu mērgli tagad laidīs pilsētas ielās opā-ž jūs tur visi esat tajā domē, visu darīt tā tikai kaut kā.Dzirkstele dariet kaut ko.zirgam jāsmejas ne tik cilvēkam.

pirms 3 gadiem, 2018.03.29 09:15

Kika

Tak sen jau kā palists ielās, un gabals vēl nevienam nav nokritis no tās krāsas. Ne jau transportlīdzekļa izskats ir svarīgākais. Brauciena saturs- tas gan.

pirms 3 gadiem, 2018.04.01 02:09

N-tais Nepatīk

Līdz šim domāju, ka tikai man netīk "vilcieniņa" šāda versija. Tarataika, nekas vairāk:((( . Piemērs, kā labu ideju var sabojāt slikts izpildījums.

pirms 3 gadiem, 2018.04.05 19:45

Vietējās ziņas