Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Gatavojas pirmajam izlaidumam

Jaungulbenes pirmsskolas izglītības iestādes "Pienenīte" 11 bērni kopā ar audzinātājām cītīgi gatavojas savam pirmajam izlaidumam, kas notiks 30.maija pievakarē.

Kopā ar kapteini, izturot dažādus pārbaudījumus, nākamie pirmklasnieki ar kuģi ceļos uz Zinību zemi.

 

"Lai gan 11 bērni - tā ir vesela 1.klase, tomēr nav zināms, vai visi 11 pirmklasnieki mācīsies vienā klasē Gulbīša vidusskolā, jo nav nekāds noslēpums, ka arī citas skolas meklē sev bērnus, lai nodrošinātu nepieciešamo skolēnu skaitu klasē," stāsta Jaungulbenes pirmsskolas izglītības iestādes vadītāja Marianna Grase.

 

Līdz šim vairākus gadus Gulbīša vidusskolas 1.klase darbojās pirmsskolas izglītības iestādes telpās, bet, sākot ar jauno mācību gadu, tā atradīsies Gulbīša vidusskolas ēkā. Tādējādi "Pienenītē" atbrīvosies telpas, kurās tiks veikts neliels kosmētiskais remonts, lai tās varētu izmantot gan pirmsskolas izglītības iestādes audzēkņi, gan arī ir padomāts par aktivitātēm Jaungulbenes pagasta cilvēkiem.

 

M.Grase stāsta, ka "Pienenīte" līdzīgi kā citus gadus, strādās līdz Jāņiem, bet tad divus mēnešus būs slēgta, jo darbinieki dosies atvaļinājumā. Darbs tiks atsākts 21.augustā.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas