Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Gatavojas valsts svētkiem

Uz novembra svētkiem pilsētā ir iecerēts uzstādīt piramīdas ar latvju rakstiem, dažādas latvju zīmes un latvju rakstu baneri uz vertikālās Gulbenes uzraksta zīmes, kad iebrauc pilsētā.

Gulbenes pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Gunta Kalmane stāsta, ka par svētku rotu pilsētā rūpējas Gulbenes novada domes Īpašumu pārraudzības nodaļas vides dizaina un labiekārtošanas speciāliste sadarbībā ar Gulbenes labiekārtošanas iestādi.

Lāčplēša dienā, 11.novembrī, ikviens iedzīvotājs ir aicināts doties lāpu gājienā Gulbenē, kas sāksies pulksten 18.00 no Gulbenes novada domes ēkas. Pulcēšanās - no pulksten 17.30. Maršruts: Ābeļu iela - O.Kalpaka iela - Vecgulbenes muižas parks - Brīvības iela - piemineklis par Latvijas brīvību kritušajiem draudzes varoņiem. Gājienu pavadīs Gulbenes kultūras centra pūtēju orķestris.

“Aicinām pasākuma dalībniekus ņemt līdzi sveces un lāpas, kā arī izmantot Latvijas valsts karogus un lentes karoga krāsās. Piemiņas pasākumu vadīs Māris Lāpāns. Būs Latvijas valsts himnas dziedāšana, Gulbenes novada domes priekšsēdētāja Andra Vējiņa un Zemessardzes 25. kājnieku bataljona komandiera majora Ģirta Pintāna uzrunas un ziedu, svecīšu nolikšana. Pēc svinīgā piemiņas brīža - svētku dievkalpojums Gulbenes evaņģēliski luteriskajā baznīcā,” stāsta G.Kalmane.

Līdz 17.novembrim Gulbenes novada domes klientu apkalpošanas centrā iedzīvotāji ir aicināti par brīvu saņemt sarkanbaltsarkanu lentīti, ko piespraust un nēsāt pie apģērba.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas