Gaujā noslīkst vietējais makšķernieks (papildināts) 6

Pirmdien no rīta Lejasciema pagastā Gaujā netālu no Mālmuižas ceļa tilta glābēji izcēla noslīkušu vīrieti.

“Dzirkstelei” ir neoficiāla informācija, ka bojā gājušais ir vietējais iedzīvotājs, kurš bija devies makšķerēt un kopš tā brīža nebija devis par sevi nekādu ziņu. Par to, ka vīrietis varētu būt iekritis upē, liecināja pie upes atstātās personiskās mantas. Tika iesaistīti Valsts policijas pārstāvji un Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta darbinieki. Meklēšanas rezultātā netālu no vietas, kur atrastas viņa mantas, tika atrasts arī vīrieša līķis.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta prevencijas un sabiedrības informēšanas vecākā speciāliste Sandra Vējiņa “Dzirkstelei” apstiprina faktu, ka pirmdien, 27.aprīlī, ugunsdzēsēji glābēji no Gaujas izcēla bojā gājušu cilvēku, kuru nodeva Valsts policijas darbiniekiem.

Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Zane Vaskāne “Dzirksteli” informē, ka 27.aprīlī pulksten 10.09 Gaujā atrasts kādas personas līķis bez vardarbīgas nāves pazīmēm. Uzsākts kriminālprocess, tiek skaidroti apstākļi.

Šogad Latvijā no ūdenstilpēm izcelti 22 bojā gājušie. Gulbenes novadā šogad šis ir pirmais gadījums, kad no ūdenstilpes izcelts noslīcis cilvēks.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

Indra

Vieglas smiltis Andrim. Viss viss dziļākā līdzjūtība Mūsu kaimiņienei Maijai!!!????????????

pirms gada, 2020.04.29 20:06

Vietējās ziņas