Ģimnāzija organizē labdarības pasākumus 1

Gulbenes novada valsts ģimnāzija 18.decembrī pulksten 18.00 uz Ziemassvētku gaidīšanas pasākumu pie sevis ciemos aicina Gulbenes pilsētas ģimenes ar pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērniem.

Pasākuma apmeklētājiem būs iespēja noskatīties Ziemassvētku pasaku ar dejām un dziesmām, kuru pēc Margaritas Stārastes pasakas veidojuši paši skolēni. Notiks arī dažādas atrakcijas un radošās darbnīcas, kur tiks gatavotas dāvaniņas, kuras pēc tam mājās varēs izmantot dāvināšanai.

 

"Laimes akā" būs iespēja tikt pie dāvaniņām, kuras saziedojuši ģimnāzijas bērni, skolotāji un personāls. Skolas kolektīvs ir sarūpējis arī dažādus citus pārsteigumus.

 

Skolas sociālā pedagoģe Arta Bērziņa atklāj, ka pērn ģimnāzisti ar pašu sarūpētajām dāvanām devās ciemos pie bērniem, bet šogad viņi aicina bērnus ciemos pie sevis. Pērn skolēni iepriecināja 72 bērnus no 26 ģimenēm.

 

"Ieguvēji bija ne tikai bērni, pie kuriem gājām ciemos, bet arī mēs paši. Tās ir fantastiskas emocijas! Arī šobrīd, gatavojoties pasākumam, skolā valda ļoti pozitīvas emocijas un prieks. Bērni ir gatavi nākt uz m

ēģinājumiem vakarā un sestdienās, prieks, ka arī viņu vecāki atbalsta šo ideju," saka A.Bērziņa.

 

Savukārt 19.decembrī pulksten 12.00 ģimnāzisti ciemos gaida Alūksnes rajona bērnu un jauniešu ar īpašām vajadzībām atbalsta centra "Saulstariņi" 26 dalībniekus. Iepriekšējos gados 12.klases audzēkņi ar dāvaniņām un priekšnesumiem devās ciemos pie viņiem.

 

"Arī šie bērni varēs noskatīties ģimnāzistu sarūpētos priekšnesumus, būs atrakcijas, bet vēlāk viņi dosies pastaigā pa Gulbeni, kur viņus gaidīs dažādi pārsteigumi. Uz pasākumu aicinām arī Gulbenes bērnus ar īpašām vajadzībām," aicina A.Bērziņa.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

prieks

Lai Artai pietiek enerģijas un atbalsta to visu īstenot!

pirms 10 gadiem, 2009.12.16 10:01

Vietējās ziņas