Ģimnāzijas piebūves celtniecību un Miera ielas rekonstrukciju pabeigs šovasar 4

Šā gada vasarā ekspluatācijā plānots nodot Gulbenes novada valsts ģimnāzijas un Gulbenes vidusskolas mācību - saimniecisko korpusu, kurā tiks izvietotas 12 mācību klases, garderobes un ēdināšanas bloks, kā arī Miera ielu, kura tiks sakārtota 1213 metru garumā, sākot no dzelzceļa sliedēm. Par to Gulbenes novada domes mājaslapā informē sabiedrisko attiecību speciāliste Gunta Krevica.

G.Krevica stāsta, ka šobrīd saimnieciskajā korpusā tiek veikti iekšējo inženiertīklu izbūves darbi, iekšējā apdare, ir pabeigta ēkas siltināšana. Teritorijas labiekārtošana, kas aizsākta pērnajā gadā, turpināsies pavasarī. Tāpat ir paredzēts veikt iepirkuma procedūru ēkas aprīkojuma iegādei.

Speciāliste norāda, ka, iestājoties ziemai, rekonstrukcijas darbi Miera ielā tika pārtraukti, taču tie atsāksies pavasarī. Jau šobrīd ir izbūvēti lietus kanalizācija tīkli, nomainītas caurtekas, daļēji nomainīta grunts un izveidota atbalstsiena. Projektā paredzēts izbūvēt ietvi ar veloceliņu posmā no kapličas līdz Zvaigžņu ielai.

Projekta kopējās izmaksas ir 2468704,92 eiro, tajā skaitā ERAF līdzfinansējums - 1785858,48 eiro, valsts budžeta dotācija -  68195,60 eiro un pašvaldības finansējums - 614650,84 eiro.


Pievieno komentāru

Komentāri 4

:((

Vai iespējams,ka kādreiz sataisīs ceļu uz slimnīcu arī (Upes ielu)????????????????

pirms 7 gadiem, 2014.02.19 13:45

Gulbenietis

kaut kā vairs neticās visiem tiem termiņiem. Un par slimnīcas ceļu vispār nerunāsim.. jau cik gadus..

pirms 7 gadiem, 2014.02.19 20:03

kraukle

Kad pienāks kārta Naglenes ielai? Ja pa to neviens no deputātiem nebrauc, tas nenozīmē, ka tā var palikt tādā stāvoklī. Kāpēc ir jāaiztiek Zvaigžņu ielas posms no Miera līdz Brīvības ielai, kura ir ļoti labi izbraucama, ja turpat pārsimt metrus uz priekšu ir iela briesmīgā stāvoklī un pa kuru, starp citu, katru dienu vairākas reizes kursē maršruta autobusi.

pirms 7 gadiem, 2014.02.20 14:46

Vietējās ziņas