Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Godina muzeja darbiniekus 1

Gulbenes novada Vēstures un mākslas muzejs 24.maijā viesojās Latvijas Muzeju biedrības organizētajā Muzeju dienas pasākumā Latvijas Etnogrāfiskajā brīvdabas muzejā.

"Muzeju dienas pasākuma dalībniekus godināja Kultūras ministre Žaneta Jaunzeme- Grende un Kultūras ministrijas Kultūrpolitikas departamenta Muzeju nodaļas vadītājs Jānis Garjāns, apbalvojot muzeju nozares ilggadējos darbiniekus," informē Gulbenes novada vēstures un mākslas muzeja muzejpedagoģe Iveta Petrovska.


Kultūras ministrijas Pateicību par muzejā ieguldīto darbu aizvadītajos 25 gados šogad saņēma Gulbenes novada Vēstures un mākslas muzeja izstāžu dekoratore Valentīna Brūniņa. Iepriekšējos gados Kultūras ministrijas pateicības par muzejā ieguldīto darbu saņēmušas muzeja Krājuma nodaļas vadītāja Zane Biseniece un restauratore Ilga Meijere.


"Pateicība man bija patīkams pārsteigums. Pati nebiju iedomājusies, ka muzejā esmu nostrādājusi jau 25 gadus. Neesmu skaitījusi, cik izstādes iekārtotas pa šiem gadiem, bet gadā tās ir vismaz sešas septiņas. Ne jau viena tās iekārtoju. Palīdz arī citi kolēģi. Man ļoti patīk iepazīties, runāties un uzklausīt dažādus māksliniekus, jo viņi katrs ir ar savu iekšējo pasauli. Katrs mākslinieks ir īpašs, tāpēc tas man dod gandarījumu. Protams, ne vienmēr viss izdodas viegli. Nākas arī satraukties. Labprāt sadarbojos ar Tautas lietišķās mākslas studijas "Sagša" vadītāju Birutu Akmentiņu, kuru uzskatu par savu krāsu skolotāju," stāsta V.Brūniņa.


"Gulbenes novada Vēstures un mākslas muzeja darbu atzinīgi novērtējusi Kultūras ministrija, un muzeja kolektīvs ir priecīgs par darbinieku ieguldījumu muzeju nozares attīstībā Latvijā," piebilst I.Petrovska.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

EdīteE.

No sirds apsveicu! Vēlu veiksmi turpmākajā darbā Gulbenes muzeja darbiniecēm!

pirms 6 gadiem, 2013.06.02 03:30

Vietējās ziņas