Godina novada iedzīvotājus 26

Apbalvojumus saņem cilvēki, kas savu dzīvi un darbu veltījuši mūsu novada attīstībai un popularizēšanai
Gulbenes kultūras centrā 17.novembra vakarā novada ļaudis pulcējās uz Latvijas Republikas proklamēšanas 91.gadadienai veltīto svētku pasākumu. Vairāk foto šeit.

Izskanot mūsu valsts himnai un novada domes priekšsēdētājas Sandras Daudziņas svētku uzrunai, kurā viņa aicināja ikvienu iedegties par savu novadu un savu Latviju, zāles priekšā tika aicināti cilvēki, kas ar savu darbu, sirds dāsnumu, attieksmi pret dzīvi ir bijuši paraugs mums visiem, cilvēki, kas ar saviem sasniegumiem dažādās jomās - sportā, kultūrā, izglītībā - ir mācējuši likt izskanēt mūsu novada vārdam ne vien mūsu Latvijā, bet arī tālu aiz tās robežām, cilvēki, kas ir nesavtīgi un pašaizliedzīgi rūpējušies par citiem mūsu novada iedzīvotājiem. Tieši šiem cilvēkiem pirmo reizi tika pasniegts Gulbenes novada domes Atzinības raksts. Apbalvojuma saņemšanai viņus virzīja pašvaldības iestāžu vadītāji un deputāti.
Gulbenes novada domes Atzinības rakstu par mūža ieguldījumu Lizuma pagasta attīstībā saņēma Dzidra Ozola. Raitis Apalups tika godināts par ilggadēju, nenogurstošu un pašaizliedzīgu darbu Stāmerienas pagasta pašvaldībā. Atzinība par ieguldīto darbu sociālās palīdzības jomā tika izteikta Dzintrai Dzērvei. Par ieguldīto darbu infekciju slimību diagnostikā un ārstēšanā Atzinības rakstu saņēma Ērika Balode. Brigita Ķemere tika godināta par prasmīgu un ilggadēju darbu novada pašvaldības SIA „Gulbenes slimnīca" infekciju nodaļā. Apbalvojumu saņēma arī uzņēmēja Ilga Vanuška. Viņa tika godināta par personīgu ieguldījumu un atbalstu zupas virtuves izveidē un darbībā Gulbenes pilsētā.


Par mērķtiecīgu darbu ar skolēniem izziņas procesa aktivizēšanā un sasniegumiem Eiropas Jauno

satiksmes dalībnieku sacensībās Somijā Atzinības rakstu saņēma Anita Gātere. Liāna Jansone tika godināta par ilggadēju un apzinīgu darbu izglītības nozares attīstībā, savukārt Donātam Veikšānam apbalvojums tika pasniegts par ilggadēju un radošu darbu kultūras nozares vadīšanā. Par ilggadēju, kvalitatīvu ar iniciatīvu bagātu un augstu atbildības sajūtu veiktu darbu pirmsskolas izglītībā sumināta tika Lejasciema pirmsskolas izglītības iestādes "Kamenīte" vadītāja Sandra Brieže. Novada domes augstākais apbalvojums par labdarību, pašaizliedzīgu un nesavtīgu palīdzību Lejasciema pagasta izglītības iestādēm un iedzīvotājiem pienācās arī Gunāram Lapkašam. Pateicības vārdi par atbildīgu un radošu darbu izglītības procesa nodrošināšanā un atbalstu sociālajā darbā skanēja Mārītei Cinglerei. Atzinības raksts par ieguldījumu izglītības nozares attīstībā un sakarā ar Gulbenes vidusskolas 65.darba gadu jubileju tika pasniegts skolas direktoram Aivaram Mednim.


Apbalvojumu saņēma arī mūsu novada sporta ļaudis. Par ilggadēju un apzinīgu sporta skolotājas un treneres darbu tika godināta Līvija Grīnberga. Par ilggadēju un aktīvu sporta darba organizēšanu pateicibas vārdi skanēja Vitālijam Platajam. Atzinības raksts par augstiem sasniegumiem un orientēšanas sporta veida popularizēšanu Gulbenes novadā tika pasniegts Daigai Krēsliņai. Jānis Paipals tika godināts par izciliem sasniegumiem distanču slēpošanā, savukārt Ivars Logins - par augstiem sasniegumiem un vieglatlētikas popularizēšanu Gulbenes novadā. Par apzinīgu darbu Gulbenes sporta centrā tika sumināta Kristīne Fjodorova.


Visu šo cilvēku rokās gūla ziedi, viņiem izskanēja kolēģu, tuvinieku, draugu un paziņu laba vēlējumi un pateicības vārdi. Par godu viņiem uzstājās paši mazākie gulbenieši, Gulbenes mūzikas skolas audzēkne, kā arī sieviešu vokālais ansamblis „Sonoros".


Novada dome apbalvojumu saņemšanai bija virzījusi arī Svetlanu Zīlīti, Elizabeti Ķīsi un Māri Raģeli, taču šie ļaudis apbalvojumus saņēma svētku pasākumos savos pagastos.


Svinīgais svētku pasākums Gulbenes kultūras centrā izskanēja ar sirsnīgu un skanīgu vokālās grupas „Framest" sveicienu Latvijai un visiem tās iedzīvotājiem dzimšanas dienā.

Pievieno komentāru

Komentāri 26

"..jo mēs esam viņiem vienaldzīgi...."
Tevi nepaņēma domē, ja?

pirms 11 gadiem, 2009.11.23 11:14

Šo pasākumu organizēja Gulbenes novada dome, jo tika pasniegti Gulbenes novada domes Atzinības raksti, kas ir augstākais novada domes apbalvojums. Gulbenes pilsētas pārvaldei ar šo pasākumu nebija nekāda sakara. Skumji, ka mūsu vadība ir tik augstprātīga, ka nespēj komunicēt ar profesionāļiem gan par pasākuma organizatorisko, gan saturisko pusi, kur katram ir jāstāv un jārunā, kādā veidā pasniegt goda rakstus, kā lasīt uzrakstīto tekstu, ja nevar iemācīties no galvas un uzrunāt cilvēkus no sirds, ko darīt ar tiem Atzinības rakstiem, pēc kuriem daži cilvēki nebija ieradušies. Godīgi sakot pēc šī pasākuma bija skaidri redzama mūsu vadības attieksme gan pret cilvēkiem, gan arī pret savu radīto Atzinības rakstu. Palika nedaudz skumji......jo mēs esam viņiem vienaldzīgi.

pirms 11 gadiem, 2009.11.22 18:06

lapsiņa

Vai jāatgādina, ka no 1. jūlija ir novads. Nav vairs jādublējas ar pasākumiem, vai jādala kurš labāk organiēs. Novada pasākumi ir visur.

pirms 11 gadiem, 2009.11.22 17:02

o jā

Īpaši jau infekcijas nodaļas darbiniekiem vajadzēja apbalvojumus "par īpaši noniecinošu attieksmi pret pacientiem", Balode ir super...

pirms 11 gadiem, 2009.11.21 00:37

???

Cienītie jāpierod, ka Gulbene ir novada centrs. Valsts gadskārtas pasākums domāts novada ļaudīm. Iespējams, ka pilsētā un pagastos arī būs sava mēroga pasākumi. Iespējams, ka kādreiz kāds novada pasākums tiks organizēts arī kādā pagastā. Viss ir vienkārši un skaidri.

pirms 11 gadiem, 2009.11.20 18:56

Vai tad par pasākumiem pagastos arī domei (17 deputātiem) vajadzēja atbildēt?Tādi kā neizglītoti ļaudis! Katrā pašvaldībā (tajā skaitā pilsētā) vispirms par pasākumu atbild pārvaldnieks!Kad dome iejaucas, visiem slikti, kad ne -- atkal slikti.. Gulbene ir iieberzusies, un tur ir viss!

pirms 11 gadiem, 2009.11.20 17:52

...

Gulbenes pilsēta ir novadā, tātad jebkurš pasākums ir novada akceptēts un es uzskatu, ka šeit ir atbildīgs novads, nevis pilsēta. Godināti tika ne tiekai pilsētas ļaudis, bet visa novada. Nevajag jaukt divas dažādas lietas...

pirms 11 gadiem, 2009.11.20 14:42

Kas tajā pasākumā īsti bija tik slikti? It kā taču viss normāli.. Laikam nepiefiksēju kaut ko...

pirms 11 gadiem, 2009.11.19 21:41

to ???

Tas tomēr bija pilsētas pasākums. Vien ar atzinības rakstu pasniegšanu piedalījās novads.

pirms 11 gadiem, 2009.11.19 21:03

Nebiju kultūras namā, bet pie pieminekļa un baznīcā bija labi, man patika arī teksti. Kas vainas? Varbūt 'vienīgi pie pieminekļa iesāka par ātru kādas desmit minūtes..Stalidzēnei bija jāsteidzas, kā parasti, iespējams..

pirms 11 gadiem, 2009.11.19 21:01

???

Kāds pilsētas pasākums? Kā ko tādu var izdomāt! Protams, ka novada pasākums. Katram publiskam pasākumam akceptu dod augstākā vadība - tātad S. Daudziņa.

pirms 11 gadiem, 2009.11.19 20:59

apmeklētāja

Man bij kauns par šo pasākumu - ĻOTI, ĻOTI PRASTS. Domes darbinieki paši par sevi tīksminājās, vienkārši nepatīkami bija skatīties cik nesagatavojušies ! Pilnīgi nepādromāts pasākums sakot ar Stalidzāni...........un beidzot ar bērniem, tad vēl tā sveikšana un ņemšanās kad ir priekšnesums. Arī godaraksti tika pasniegti nepamatoti. Ļoti slikts pasākums.
Rīgas makslinieki malači, skaisti un patiesi dziedāja.
Arī 18.novembrī, baznīcā un pie pieminekļa, Gulbenes novada vadība nemācēja uzvesties un visu noorganizet ka pienākas. Skumīgi.

pirms 11 gadiem, 2009.11.19 20:23

Tas bija Gulbenes pilsētas organizēts pasākums! Novads tikai dalīja atzinības rakstus, nominantus ieteica pašvaldības.

pirms 11 gadiem, 2009.11.19 16:21

tuč-tuč

piga, iemācies salikt pieturzīmes, citādi viss vienā katlā. Un kas par vainu Sandras brillēm. Ļoti smukas:))

pirms 11 gadiem, 2009.11.19 16:01

piga

ar baltiem diegiem salapits fui sandras pirmais pasakums izgazies pasai ari janomaina brilles

pirms 11 gadiem, 2009.11.19 15:18

Aņuta

Ha,ha,ha! Jansone obligāti jāapbalvo,bet par ko?

pirms 11 gadiem, 2009.11.19 14:42

mildina

pilnigi piekritu ieprieks rakstitajam neciena pretapsveicejiem uz skatuves un jadoma ko aicinat vienigi limeni bija beate bet kada muljka loma vina tika nostadiita vajadzetu pieprasit atvainosanos novada domei

pirms 11 gadiem, 2009.11.19 11:27

Apmeklētājs

Pasākums uz 0. Ja nebūtu Rīgas mākslinieku, tad būtu divas 0. Kā var uzrunāt cilvēkus no kakta, bez uguntiņas acīs un sirsnības, runāt tikai runāšanas pēc? Pasniedzot "atzinību", tika kaut kas burkšķēts zem deguna, pilnīgi neskaidra dikcija. Kauns! Vai tad nu Gulbenes novadā nav spējīgu režisoru, kas veiktu šo darbiņu? Meitenīte spēlē vijoli, bet visi skraida, apsveic. Nekādas cieņas pret to, kas uzstājas. Netika saprasts, kāpēc piedalījās mazā dziedātāja ar dejotājām? Viņu priekšnesums ārpus katras kritikas. Bērni jau nav vainīgi, bet skolotājiem vajadzētu priekšnesumu atstrādāt un tikai tad rādīt to visa novada publikai.

pirms 11 gadiem, 2009.11.19 10:31

anita

Godināt iedzīvotājus tas pats par sevi saprotams, bet noarganizēt pasākumu, tas pa visam, kas cits. Ja nebūtu grupas Framest koncerta, tad pārejais pasākums organizatoriskā ziņā pielīdzināms labi, ja 1 ballei. Ieteikums Gulbenes novada domei, tomēr pievērst uzmanību, kas uzstājas, kā uzstājas un varbūt, ka vajadzētu arī jaunas sejas kultūras pasākumu organizēšanā un vadīšanā, visu cieņu Stalidzānei, nekā personīga, bet .... dzīvē visam ir savs laiks !
Veiksmi gulbeniešiem !

pirms 11 gadiem, 2009.11.19 10:12

ehhh

tieši tā, nebūtu bijuši rīgas mākslinieki, pasākums būtu "pliks"! NU tā, uz ātru roku uzmeisterots! Bet mums taču ir pašdarbnieki, piem. deju kolektīvi u.c. Kur tad tie, tik mēģina un mēģina, bet dzirdami un redzami nav! Skumji!!! :(((

pirms 11 gadiem, 2009.11.19 10:06

Vietējās ziņas