Godina novada kultūras darbiniekus 3

Vakar Gulbenes kultūras centrā seminārā pulcējās novada kultūras darbinieki. Tradicionāli, sākot jauno darba cēlienu, svinīgi tika godināti tie, kas kultūras darbam atdevuši 50, 30, 25, 15, 10 un 5 darba gadus. Vairāk foto šeit.

Gulbenes novada domes Pateicības rakstu par 50 darba gadiem, kas atdoti Galgauskas bibliotēkai, kā arī par radošumu darbā, saņēma Galgauskas bibliotēkas vadītāja Dzidra Matīsa.

 

Gulbenes bērnu bibliotēkas lasītavas vadītāja Ingrīda Rubene saņēma Pateicības rakstu par 30 šim darbam atdotajiem gadiem, savukārt Gulbenes bērnu bibliotēkas galvenā bibliotekāre Solvita Lībere un bibliotēkas novadpētniecības lasītavas darbiniece Inga Caunīte tika godinātas 25 darba gadu jubilejā.

 

15 gadus Gulbenes novada Vēstures un mākslas muzejam atdevusi restauratore Ilga Meijere. Tādu pašu laiku bibliotekāres darbam veltījusi Lizuma pagasta bibliotekāre Ligita Ozoliņa.

 

Pateicības rakstu par 10 nostrādātiem gadiem saņēma Lizuma kultūras nama mākslinieciskās daļas vadītāja Līga Ozoliņa.

 

Novada Vēstures un mākslas muzeja darbiniece Palmīra Martinsone un vēstures nodaļas vadītājs Anatolijs Savickis saņēma apbalvojumu par 5 muzeja darbam atdotiem gadiem.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Ha, smiekli nak:) nirgashanas par cilvekiem! Par 30 darba gadiem iedod goda raksti:) kolosali:)

pirms 8 gadiem, 2012.10.19 23:21

Ha, smiekli nak:) nirgashanas par cilvekiem! Par 30 darba gadiem iedod goda raksti:) kolosali:)

pirms 8 gadiem, 2012.10.19 23:20

Zane

Zel tikai ka Gulbene rajona kulturas darbiniekus "godina" ka padomju laikos:) ar pateicbas raktu ramiti un rozi:))), jaa, senak bija pateicibas raksts bez ramisha un nelke:) butu tiem cilvekiem kaut 20 LVL iedevushi, bet ne, tad tachu tie bagati paliks.

pirms 8 gadiem, 2012.10.18 15:19

Vietējās ziņas