Godina pārvaldes un novada ļaudis

Līgo kultūras namā pagājušajā piektdienā notika konkursa „Attīstība, vide, sakoptība Gulbenes novadā 2012" godināšanas pasākums, uz kuru bija pulcējušies aptuveni 200 novada ļaudis, kas bija piedalījušies konkursā.

Konkurss, kurā šovasar piedalījās visas novada pārvaldes, notika pirmo reizi, kopš ir izveidots Gulbenes novads. Tā mērķis bija novērtēt gan pārvalžu attīstību, gan arī uzņēmumu un iedzīvotāju ieguldījumu novada attīstībā.


Pasākuma laikā tika paziņotas pārvalžu iegūtās nominācijas.

 

Līgo pagasts saņēma speciālo balvu nominācijā „Kultūras aktivitāšu piedāvājums iedzīvotājiem.

 

Galgauskas pagasts tika godināts nominācijā „Uz sasniegumiem vērsts ārpusstundu darbs".

 

Beļavas pagasts ieguva 3.vietu nominācijā „Sporta aktivitātes un attīstība".

 

Daukstu pagasts saņēma 3.vietu nominācijā „Uzņēmējdarbības attīstības teritorija".

 

Stradu pagasts ieguva 2.vietu nominācijā „Izglītības pieejamība, piedāvājumi un sasniegumi".

 

Rankas pagasts izcīnīja 1.vietu nominācijā „Uzņēmējdarbības attīstības teritorija".

 

Litenes pagasts saņēma 3.vietu nominācijā „Sporta aktivitātes un attīstība" un 3.vietu nominācijā „Labāk uzturētie ceļi".

 

Jaungulbenes pagasts ieguva 3.vietu nominācijā „Pagasta odziņa" un 2.vietu nominācijā „Labāk uzturētie ceļi".

 

Stāmerienas pagasts saņēma balvas trīs nominācijās - 3.vieta nominācijā „Iedzīvotāji - teritorijas attīstības virzītājspēks", 2.vieta nominācijā „Uzņēmējdarbības attīstības teritorija" un 1.vieta nominācijā „Labāk uzturētie ceļi".

 

Gulbenes pilsēta saņēma speciālo balvu nominācijā „Uz sporta sasniegumiem vērsta pārvalde", speciālo balvu nominācijā „Kultūras aktivitāšu piedāvājums iedzīvotājiem", kā arī 2.vietu nominācijā „Teritorijas sakoptība".

 

Druvienas pagasts saņēma speciālo balvu nominācijā „Mājražošanas un amatniecības attīstība", 3.vietu nominācijā „Izglītības pieejamība, piedāvājumi un sasniegumi", kā arī dalītu 1. un 2.vietu nominācijā „Pagasta odziņa".

 

Lizuma pagasts saņēma speciālo balvu nominācijā „Par ražošanas attīstību", 3.vietu nominācijā „Aktivitāte un attīstība kultūrā", 3.vietu nominācijā „Iedzīvotāji - teritorijas attīstības virzītājspēks" un 2.vietu nominācijā „Sporta aktivitātes un attīstība".

 

Tirzas pagasts ieguva 2.vietu nominācijā „Iedzīvotāji - teritorijas attīstības virzītājspēks", dalītu 1. un 2.vietu nominācijā „Pagasta odziņa", 1.vietu nominācijā „Aktivitāte un attīstība kultūrā", kā arī 1.vietu nominācijā „Izglītības pieejamība, piedāvājumi un sasniegumi".

 

Lejasciema pagasts tika godināts par 2.vietu nominācijā „Aktivitāte un attīstība kultūrā", 1.vietu nominācijā „Sporta aktivitātes un attīstība", 1.vietu nominācijā „Iedzīvotāji - teritorijas attīstības virzītājspēks", kā arī 1.vietu nominācijā „Teritorijas sakoptība".


Katra pārvalde dāvanā saņēma Gulbenes novada karogu, gulbenietes Laimdotas Kliesmetes darinātos māla traukus un Gulbenes novada domes Pateicības rakstus, kuri tovakar tika pasniegti pirmo reizi kopš to apstiprināšanas. Sveikti tika arī privātmāju, lauku sētu, uzņēmumu īpašnieki un daudzdzīvokļu māju vecākie, kuri konkursa laikā vērtēšanas komisijai izrādīja savus īpašumus.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas