Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Godinās 53 novada laulātos pārus 3

Gulbenes kultūras centrā 14.maijā pulksten 14.00 Starptautiskās ģimenes dienas priekšvakarā Gulbenes dzimtsarakstu nodaļa sadarbībā ar Gulbenes novada domi rīko svinīgo pieņemšanu, lai sagādātu prieku un sirsnīgu kopā nodzīvoto mūža gadu atceres brīdi 53 Gulbenes pilsētas un novada laulātajiem pāriem.

"Ceru, ka šis pasākums kļūs par skaistu novada tradīciju. Tas būs slēgts, tāpēc arī ielūgumā ir norādīts, ka uz svinīgo pieņemšanu pavadīt pāri ir aicināti divi vedēji, līdzīgi kā uz laulību ceremoniju. Tie var būt bērni, mazbērni vai citi tuvi cilvēki, arī pagasta, pilsētas pārvaldes vadītājs un dzimtsarakstu darbiniece. Pagasta pārvaldes darbinieki, kā arī pilsētas pārvalde sniegs jebkuru nepieciešamo palīdzību, lai pāri varētu sagatavoties un nokļūt pasākumā," stāsta Gulbenes novada dzimtsarakstu nodaļas vadītāja Vita Elsiņa.  

Uz svinīgo pieņemšanu ielūgumus jau saņēmis 31 zelta kāzu pāris. Tie ir cilvēki, kuri savu laulību reģistrējuši 1961.gadā un kopā nodzīvojuši 50 gadus. 16 pāri laulību reģistrējuši 1956.gadā un, kopā nodzīvojot 55 gadus, svinēs smaragda kāzas. Dimanta kāzās - 60 gadu kāzu jubilejā - suminās 5 pārus. Šie cilvēki laulību reģistrējuši 1951.gadā. Viens pāris, kas laulību reģistrējis 1946.gadā un kopā nodzīvojis 65 gadus, tiks godināts dimanta vainaga kāzās.

 

Visiem pāriem jau ir izsūtīti Gulbenes novada domes priekšsēdētājas Sandras Daudziņas parakstīti ielūgumi uz svinīgo pieņemšanu.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Interesanti vai pasākumā piedalīsies arī Elsiņas vietnieki no pagastiem.

pirms 9 gadiem, 2011.05.03 20:27

Nedaudz vajadzētu padomāt pirms rakstīt komentāru... Tas jau nebūs masu pasākums, bet svinīga pieņemšana, arī parēķināt nebūtu slikti, 53x2x2... Ir cilvēki, kam nepatīk lieli pasākumi, īpaši gados vecākiem cilvēkiem. Pēc tam bērni var parūpēties un nosvinēt lielo pasākumu visai dzimtai, kādas problēmas?
Bet redz, viens te izdomāja sarīkot kaut ko savā garā. Būtu jāpriecājas, ka vispār kaut kas tāds tiek organizēts... Un dresskodu, kādā jāierodas uz pasākumu norāda ielūgumā, ja nemaldos...

pirms 9 gadiem, 2011.05.03 11:15

Sergejs

nu pilnīgi elsiņas garā - norādīt kam un kādā veidā ierasties...brīnums ka vēl nav dresskods norādīts

pirms 9 gadiem, 2011.05.03 10:21

Vietējās ziņas