Godinās kultūras darbiniekus

Gulbenes novada domes Izglītības, kultūras un sporta nodaļa aicina izvirzīt pretendentus novada "Gada balvai kultūrā" 17 nominācijās.

"Gada balva kultūrā" tiek organizēta pirmo reizi. Kā norāda novada Izglītības, kultūras un sporta nodaļas vecākā konsultante Edīte Siļķēna, šī balva tiks pasniegta, lai izteiktu atzinību mūsu novada kultūras darbiniekiem.

 

"Arī kultūras darbinieki ir tie, kas ceļ saulītē mūsu novadu, daudz strādā un darbojas, lai radītu interesantus un kvalitatīvus pasākumus. Beidzot mēs varēsim pateikt paldies arī viņiem!" saka E.Siļķēna. Viņa piebilst, ka šis pasākums būs tradicionāls un tas būs kā rezumējums par iepriekšējo gadu.

 

Nominācijām var pieteikties vai tikt pieteikta jebkura persona vai personu grupa, kas aizvadītā gada laikā ir veikusi kvalitatīvu, radošu un mērķtiecīgu darbu vai veikusi novada sabiedrībai nozīmīgu, to popularizējošu darbu. Balvas kandidātus var izvirzīt to pārstāvošas organizācijas, izdevēji, producenti, citas fiziskas vai juridiskas personas.

 

Iesniegtos priekšlikumus apkopos un izvērtēs Gulbenes novada domes Kultūras komisija, kuras sastāvā būs Saulcerīte Indričeva, Silvija Šķipsna, Austra Veikšāne, Antra Sprudzāne, Valda Vorza, Egons Kliesmets, Elita Dūte, Maija Leimane un E.Siļķēna.


Pretendentus aicinājums pieteikt līdz 15.janvārim. Anketas lūgums sūtīt uz e - pastu: "edite.silkena@gulbene.lv", nodot Gulbenes novada domē pie sekretāres vai katrā pagastā pie kultūras darbinieka, kā arī var iemest "Dzirksteles" pastkastītē vai sūtīt uz e-pastu: "evita.brokane@dzirkstele.lv".
Balvas saņēmēji tiks paziņoti svinīgā balvas pasniegšanas ceremonijā, kas notiks 17.februārī Gulbenes kultūras centrā. Balvas katrai nominācijai veido Gulbenes novada mākslinieki.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas